PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739774}
5,9 14 878
ocen
5,9 10 1 14878
4,5 17
ocen krytyków
Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy
powrót do forum filmu Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy

Oglądam Dzień Dobry TVN i tam gościem był Maciej Stuhr i wspomniał właśnie o tym tytule, który kojarzyłam z rozdania nagród na festiwalu w Gdyni. Powiedział, że premiera jest w styczniu, więc trafiłam tutaj chcąc sprawdzić dokładną datę i widzę wrzesień. Przejrzałam repertuar kin i pusto; myślę "co jest?, tak krótko wyświetlali?". No dobra, jednak to nie premiera w kinach, tylko data pokazu na festiwalu, więc się zgadza. Niestety, gdy chciałam dodać datę premiery kinowej, to rzucił mi się w oczy komunikat: "Polskie premiery dodaje wyłącznie redakcja".

Dlatego, jeżeli ktoś chciałby obejrzeć w kinie, to spokojnie, jest jeszcze czas.
Premiera przypada 15 stycznia 2016

ocenił(a) film na 7
greennoodle

Tu jest podana tylko światowa premiera, więc nie trzeba było szukać w repertuarach polskich kin.

monikamazgola

tyle już wiem, co napisałam zresztą :D temat dodałam, gdy brakowało informacji na temat premiery kinowej i nieco mnie zaskoczyło, że nie mogę jej dodać jako zwykły użytkownik, choć już ją poznałam i miałam wiarygodne źródło

greennoodle

W Heliosie, w maratonie sylwestrowym widziałam przed chwilą ;-)

doris29

Oficjalna premiera kinowa to jedno, a pokazy przedpremierowe to inna rzecz.

greennoodle

16 września 2015 odbył się przedpremierowy pokaz podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. Dopiero dzisiaj film wchodzi do szerokiej dystrybucji.

P.S. Bardzo często data światowej premiery filmu przypada na czas tego czy innego festiwalu, ale w rzeczywistości do kin trafia duuuuużo później :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones