Film

2014 1 godz. 28 min.
5,7 69
ocen
5,7 10 69
491
chce zobaczyć
{"id":"717957","linkUrl":"/film/Expecting+Amish-2014-717957","alt":"Expecting Amish","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/79/57/717957/7706105.2.jpg"}
Hannah zamierza dołączyć do Amiszów i poślubić swojego chłopaka. Dziewczynę zaczynają dręczyć wątpliwości, kiedy poznaje Josha reprezentującego modernistyczny tryb życia.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Samual (Jean-Luc Bilodeau) jest przykładem typowego Amisza mieszkającego w Lancaster. Chłopak zaręcza się z Hanną Yoder (AJ Michalka), która właśnie kończy osiemnaście lat i zamierza dołączyć do jego społeczności. Dziewczynę ciekawi życie poza Pensylwanią, więc dołącza do znajomych swojego przyjaciela Isaaca (Cayden Boyd) i wyrusza wSamual (Jean-Luc Bilodeau) jest przykładem typowego Amisza mieszkającego w Lancaster. Chłopak zaręcza się z Hanną Yoder (AJ Michalka), która właśnie kończy osiemnaście lat i zamierza dołączyć do jego społeczności. Dziewczynę ciekawi życie poza Pensylwanią, więc dołącza do znajomych swojego przyjaciela Isaaca (Cayden Boyd) i wyrusza w podróż do Los Angeles. Pomimo że nie interesują jej nowości technologiczne ani imprezy, zafascynowana jest nowym znajomym Joshem (Jesse McCartney). Chłopak pokazuje Hannie proste współczesne rozrywki. Wkrótce zostają kochankami, jednak dziewczyna nie potrafi zostawić Samuala i swojej rodziny, więc postanawia wrócić do domu. Na miejscu dręczą ją wyrzuty sumienia i wątpliwości dotyczące zaślubin.

studio
Check Entertainment
data produkcji
2014
tytuł oryg.
Expecting Amish
inne tytuły
Escaping Amish (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Santa Clarita (Kalifornia, USA).