PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5507}

Faceci w czerni

Men in Black
7,1 287 572
oceny
7,1 10 1 287572
6,5 22
oceny krytyków
Faceci w czerni
powrót do forum filmu Faceci w czerni

Dosłownie jak go oglądałem to śmiałem się jakbym się spalił. Nie mam słów film wymiata. Akcje, teksty(Eliws wrocil do domu) dosłownie zajebisty film. Polecam każdemu kto ma poczucie humoru.

Szajba

Najlepsza była scena na strzelnicy i teksty Smitha ;) - Ta dziewczynka wydała mi się najbardziej podejżana :P

użytkownik usunięty
Gh0st

O tak! "Mała Tiffany wydała mi się najbardziej podejrzana. Bo łazi sama, po ciemku po takiej groźnej dzielnicy. A w rękach trzyma podręcznik do fizyki kwantowej. Trochę za poważna lektura jak na 8-letnie dziecko. Ale nic, jak chcecie, mogę ją przeprosić". Normalnie boki zrywać. Świetny film.

Wiesz jaka jest różnica między Tobą, a mną? Ja dobrze w tym wyglądam. :D

ocenił(a) film na 8
Valenciaa

Po prostu wspaniały film!

ocenił(a) film na 8
Domidos

Zgadza się

ocenił(a) film na 8
Szajba

10/10 ale w ocenach jednak 7/10. To jak w koncu jest z tym filmem?:)

ocenił(a) film na 7
Grompel

Oceniłem ten film ponad 10 lat temu... Emocjonalnie wtedy oceniałem ale już od dobrych lat oceniam raczej analizując film a nie jak to kiedyś było pod wpływem emocji jakie mi wywołał. Tak czy siak, nadal polecam.

ocenił(a) film na 10
Szajba

Ja oceniłem na 10 kilka lat temu i nie zmienie oceny. Ten film po prostu wymiata. Klasa sama w sobie.

ocenił(a) film na 10
Michalq

Racja, jeżeli kiedyś film zrobił kolosalne wrażenie, to nie powinno zmieniać się swojej oceny. Co to ma być, jakiś wstyd , objaw niedojrzałości który trzeba skorygować ? Wiadomo , że film obejrzany kolejny raz nie wywoła już takie efektu (a szczególnie oglądany po wielu latach), ale absolutnie to nie jest powód do zmiany swojej oceny. Dawnych wrażeń nie powtórzy retrospekcja, więc późniejsza zmiana swojej noty staje się przekłamaniem.

ocenił(a) film na 8
Szajba

Fakt, klasyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones