PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570439}

Facet do dziecka

The Sitter
5,7 13 236
ocen
5,7 10 1 13236
4,8 5
ocen krytyków
Facet do dziecka
powrót do forum filmu Facet do dziecka

5/10

ocenił(a) film na 5

Średniej klasy film...może znajdzie się kilka śmiesznych scen, ale szału nie ma...fabuła jakaś nieposkładana.

użytkownik usunięty
kaska_87

Nie był taki zły widziałem dużo gorsze produkcje spod znaku lekkich komedii familijnych

ocenił(a) film na 5
kaska_87

Tak, komedia nakręcona tak, jakby stać ich było tylko na zwiastun. Co tu w ogóle robił Sam Rockwell... To nie jest komedia familijna, choć widziałem wersję nieocenzurowaną, może cenzurowana była "familijna", ale jakoś trudno mi to sobie wyobrazić. Nawet ocenzurowana z pewnością jest nadal wulgarna, gejowska i "nieposkładana". Taki film typu "obejrzyj i zapomnij". Nie ten poziom co "Superbad".

ocenił(a) film na 3
_Michal

Ja już po 15 - 20 minutach skojarzyłem to coś z ''Supersamcem'', który nie oszukujmy się także mądry nie jest, ale był przynajmniej jakoś poukładany, ma realniejszą fabułę, nie wciąga w ten młynek wulgaryzmów i idiotyzmów dzieci, no i co najważniejsze nawet jeśli ten próg dobrego smaku jest w nim kilkakrotnie przekraczany, całość jako głupkowata opowiastka o niewyżytej młodzieży jest jednak na swój sposób zabawna.
''Facet do dziecka''? (powinno być chyba ''Kretyn do bachorów'') nie ma oprócz dosłownie paru śmiesznych chwil w sobie nic! Debilne, niesmaczne, naciągnięte, nierealne i schematyczne na potęgę! Sam Rockwell .... po takim filmie jak ''Moon'' wystąpić w czymś takim?!?!? WTF? Poza tym z wszystkim się zgadzam o czym piszesz.
pozdro

ocenił(a) film na 5
djrav77

No właśnie, napisałeś "po takim filmie jak Moon...?" -> dlatego przeżyłem taki szok, bo ostatnio widziałem go właśnie w "Moon". "Superbad" uwielbiam, nie twierdzę, że jest genialny, ale ostatnia dekada cierpi na niedobór niegłupich komedii, a "Superbad" jest zrealizowany z niesamowitym kilmatem lat 70-tych, choć akcja dzieje się w czasach współczesnych. Do tego ma przesłanie o przyjaźni, a poczucie humoru to kwestia gustu - przynajmniej w tej kategorii, że wiele osób będzie mówić, że Monthy Pyton to gówno nieśmieszne, ale przecież nie wytłumaczysz im, że jest inaczej.

użytkownik usunięty
kaska_87

typowa "amerykańska komedia" , kilka dobrych scen, trochę męczącego bezsensu. ogólnie da się wytrzymać, nawet na trzeźwo. 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones