PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570439}

Facet do dziecka

The Sitter
5,7 13 236
ocen
5,7 10 1 13236
4,8 5
ocen krytyków
Facet do dziecka
powrót do forum filmu Facet do dziecka

"Nie jestem Mary Poppins", protestuje Jonah Hill . Noah to przecież Elisabeth Sue z “Adventures in Babysitting” z 1987 roku .
Jonah Hill zapowiadał Faceta Do Dziecka jako najbrudniejszą komedię w stylu babysitter .
"Supersamiec" potrafi rozśmieszać ludzi , lecz dla mnie zupełnie niezrozumiały jest zachwyt nad tym panem . Aktor nie potrafi udźwignąć całego filmu sam , i gdyby nie fantastyczne dzieciaki spisałbym ten obraz na straty .
"Facet Do dziecka" to produkcja z gatunku wulgarnych, sprośnych i naruszających granice dobrego smaku żartów . Już pierwsze ujęcie pokazuję scenę seksu oralnego i zapowiada czego możemy się spodziewać . Dilerzy , prostytutki , walki na pięści , materiały wybuchowe , kokaina , bandyci i wiele więcej , a wszystko to w godzinę i 21 minut .
Kiedy film przestaję uciekać się do żartów niskich lotów , a reprezentuję szczery głos na temat odpowiedzialności , poczucia własnej wartości czy samotności zyskuję wiele dobrego . Lecz to niestety krótkie przebłyski geniuszu . Jeśli oceniać film jako komedię , nie jest zbyt śmieszna. Trójka uroczych smarkaczy ratuję sytuację i to właśnie dla tych momentów warto zaprosić do domu Faceta Do Dziecka . Dzieciaki ukradły każdy moment dla siebie pozostawiając zagubionego Hill'a daleko za sobą .
Mimo wszystko wolę oglądać fenomenalną Elisabeth Shue z 1987 roku tysiąc razy.

ocenił(a) film na 5
Alexanderrr

Hmm... moje zdanie jest wręcz przeciwne.
Role dzieciaków byłe przykre, a odtworzenie ich żałosne, a nie zabawne. No może oprócz dziewczynki.
J.Hill nie mógł podnieść tego filmu na wyżyny właśnie ze względu na dzieciaki. Niektóre sceny były w stylu komedii w których występował J.Hill i bardzo mi się to podobało.
S. Rockwell również wypadł dobrze.
Szanuję twoją wypowiedź. I wierzę, że sporej liczbie ludzi podobało się dziecko, które było miniaturyzacją Rambo, ale dla mnie ten zabiegł był w ogóle bezsensu.
Ogólnie nie przepadam za filmami komediowymi gdzie główne role grają dzieci (takie typowo familijne). Może przez pryzmat tego moja ocena jest dość mocno obiektywna. Albo człowiek się starzeje i żarty typu "rozwalił kibel i się śmiać, bo dziecko tak zrobiło" już mnie nie śmieszą.
Rozważałem nad oceną 4/10, ale zdecydowałem się na piątkę ze względu na J.Hilla i S.Rockwella.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones