PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5532}

Fan

The Fan
7,1 27 288
ocen
7,1 10 1 27288
7,0 9
ocen krytyków
Fan
powrót do forum filmu Fan

dobry

ocenił(a) film na 7

To jeden z niewielu filmów w tematyce "około sportowej", który może się podobać. Na mnie duże wrażenie zrobiła gra De Niro. Jest stworzony do tego typu ról. Nieźle wypadł Del Toro i Snipes. Jakoś nieprzekonująco Ellen Barkin. Dobry thriller chociaż łatwo można przewidzieć zakończenie.

ubik77

sportowo, to jest w pierwszej fazie. później niesamowitości mnożą się jak króliki : zamordowanie Juana Primo - czysty nonsens, zero prawdopodobieństwa, wreszcie cała ta finałowa awantura na boisku - słyszał kto kiedy o czymś takim, i to w Ameryce ? przeszarżowany scenariusz, który z historii bliskiej życia tworzy jakąś opowieść z 1001 nocy. natomiast dobry jest porrtet psychologiczny Gila Renarda, takze dzięki De Niro, który gra popisowo.

ocenił(a) film na 7
manning

Im dalej w las tym więcej nonsensów w scenariuszu- zgoda. Mimo to film jest niezły. W porównaniu z dzisiejszymi "superprodukcjami" i tak w miarę logiczny. Może to magia De Niro go ratuje? Wiem jedno - dałem 7 ze względu na jego rolę. Klasa. Przypomniał mi się taksówkarz...

ocenił(a) film na 9
manning

no wlasnie film powstal na fali incydentow z psychofanami gwiazd sportu, filmu. nawet w latach 90 powstala ustawa o tym traktująca.

ocenił(a) film na 9
manning

a co do tego, czy mozna ot tak sobie gdzies wejsc i dokonac zabojstwa w Ameryce, to juz bylo iles tam masakr, gdy uzbrojony świr wszedl do szkoly i zastrzelił przypadkowe osoby. wydawaloby sie ze po jednej mogliby wprowadzic takie srodki bezpieczenstwa by to sie nie powtorzylo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones