PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5532}

Fan

The Fan
7,1 27 tys. ocen
7,1 10 1 27384
7,0 11 krytyków
Fan
powrót do forum filmu Fan

Prosty film, genialny psychopata!! Nie wiem czemu, i często się ludzie ze mna nie zgadzają, aleuważam, że to jeden z 'najlepszych' pszychopatów stworzonych w historii kina. Niby nicwielkiego, jednak dla mnie naprawdę nieprawdopodobna postać

użytkownik usunięty
luz_marios

Największy psychopata w historii kina to IMHO Tonny De Vito (słynny cytat z klaunem) albo Hannibal Lecter.

luz_marios

chwała za to de niro, właśnie wracam z 'seansu' :) i mogę napisać to samo, tak mnie denerwował przez cały czas, co tylko świadczy o jego mega wiarygodności i ogromnym talencie. filmik w sumie prosty ze świetną drugą połówką opowiadajacy o pasji, która zmienia się w obsesję. polecam

ocenił(a) film na 8
el_greco

" i mogę napisać to samo, tak mnie denerwował przez cały czas, co tylko świadczy o jego mega wiarygodności i ogromnym talencie. filmik w sumie prosty ze świetną drugą połówką opowiadajacy o pasji, która zmienia się w obsesję. polecam" A żebyś wiedział! Mnie tez on przerażał - de Niro jest naprawdę świetnym aktorem. nieprzewidywalny, groźny - tylko on pasowal do tej roli. I zgodze się, że to jeden z ciekawszych czarnych charakterów, ale nie psychopatów. Termin psychopata oznacza kogoś, kto lubi zabijać, cieszy go to, itd. On był po prostu frustratem - człowiekiem źle wychowanym, któremu odbiło. Ta postać jest naprawdę genialna a film zasługuje na uznanie. Do tego ta muzyka - Gipsy kings...
Ja tez polecam. 8/10