PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 873
oceny
6,5 10 1 111873
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

7,5?

ocenił(a) film na 6

Troll filmweb żałosne bo pewnie większości nie widziała

ocenił(a) film na 5
ZgredekGroot

A jaka ocena powinna byc wedlug ciebie?

ocenił(a) film na 3
real3000

będzie mniejsza bo film zbiera wśród publiczności i krytyków miażdżące recenzje.

ZgredekGroot

Na minimaratonie w CC była pełna sala. Na innych seansach też sporo osób. No ale tobie ocena się nie podoba, więc od razu nikt nie widział filmu...

ocenił(a) film na 6
Raven_86

Pisałem to wczoraj kretynie przed maratonem

ZgredekGroot

Kretynie, przed maratonem były inne seanse a przynajmniej część spośród oceniających widziała film na pokazach za granicą. Myślenie nie boli. No, chyba, że nigdy tego nie robiłeś, wtedy pierwszy raz może zaboleć.

Raven_86

Ten zgred tu wszystkim ubliza a filmom daleko do HP ale jak sie nie ma co sie lubi...

jason79

Dlaczego daleko? Osobiście Fantastyczne zwierzęta uważam za ciekawszą produkcję. Może dlatego, że nie towarzyszy jej rozczarowanie związane z wycinaniem z filmów ciekawszych wątków z książek. A może dlatego, że pomimo kontrowersji wybrano naprawdę zdolnych aktorów, którzy nie męczą tak jak młode gwiazdy HP. No i osobiście uważam Grindelwalda za ciekawszego złoczyńcę.

ocenił(a) film na 6
Raven_86

Pisałem ten temat wcześnie rano... Więc od 7 były seanse? Ok

ZgredekGroot

Przedpremiera była 13.11 i masa ludzi zdążyła obejrzeć przed piątkiem, również na zamkniętych pokazach. A film i tak nie zasługuje na tę notę i pewnie spadnie do 6.5-6.7.

ZgredekGroot

Nie widziałam godziny o której pisałeś post. Kiedy ja tu zajrzałam była już tylko informacja, że powstał "wczoraj". Nadal jednak pozostają pokazy przedpremierowe o których pisał Puchy11 oraz seanse zagraniczne. Może to dla ciebie nowość, ale z portalu korzystają również osoby mieszkające poza granicami Polski, a te obejrzały film 2 dni wcześniej niż my.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones