PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 890
ocen
6,5 10 1 111890
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Chaos i błąd ?

ocenił(a) film na 7

Na pewno według mnie ciekawszy od pierwszej części natomiast mam wrażenie ze chaotyczny , wiele nowych postaci i wątków ale za mało wyjaśnień , do tego czy pojawienie się minerwy nie było błędem czasowym ? (Czytałam ze urodziła się w 1935r) Końcówka wielkie zaskoczenie ale mam mieszane uczucia co do filmu jako fan hp

ocenił(a) film na 4
beebenzo

Nie pada jej imię, więc najprawdopodobniej nie była to Minerwa, a ktoś z jej krewnych, może matka, patrząc na jej stosunkowo młody wiek.

użytkownik usunięty
Kr4ju

Padło imię minervy, poza w scenariuszu do filmu też pada jej imię, także to nasza stara dobra McGonagall. A jej matka miała inaczej na imię, chyba Isobel czy jakoś inaczej.

ocenił(a) film na 4

Czyli jednak Rowling sama gubi się we własnym świecie.

Kr4ju

Rodzina ze strony ojca jak i sam ojciec (McGonagall) to byli mugole. Matka z domu nazywała się Isobel Ross i była czarownicą. Zatem wątek matki, siostry lub babki Minerwy odpada.

ocenił(a) film na 8
beebenzo

Uważam, że część 2 trzyma ten sam, przyzwoity poziom co część 1. Podobno miały być trzy filmy a rozwleczono to do pięciu odsłon. Dlatego scenariusz wydłużono do granic możliwości. Na wyjaśnienia wątków i akcji będziemy musieli sobie poczekać. Czekam na kolejne.........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones