PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 890
ocen
6,5 10 1 111890
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Zwiastun

ocenił(a) film na 6

Jak myślicie, czy pierwszy zwiastun zadebiutuje na Harry Potter Celebration?

ocenił(a) film na 7
1000_Swiatow

A kiedy to będzie?

ocenił(a) film na 8
khazad7_2

Wczoraj była taka zajawka, ale zwiastunem bym tego nie nazwała: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=ckzLglb7mr4

ocenił(a) film na 7
_HRH_QueenofEverything

Dobre i to! Dzięki! :)
No ciekawe jak się ten film rozwinie. Czekam na tę premierę! :)

khazad7_2

W ogóle fajnie że zrobili te Harry Potter celebration uniwerse co może oznaczać że uniwersum Pottera jeszcze długo może żyć jak Star Wars celebration...

Cóż teasera nie dostaliśmy, swoją drogą czułem że to za wcześnie, ale informacje oczywiście przydatne i robią hype na film :) film musi się rozwinąć tylko oby jednak to nie była kwestia samych zwierząt tzn. że znów będą sceny w walizce. Liczę że zwierzęta będą tylko tłem jak napis na logu drugiej części a cały film będzie faktycznie poświęcony Dumbledorowi i Grindelwaldowi.
http://www.filmweb.pl/film/Fantastyczne+zwierzęta%3A+Zbrodnie+Grindelwalda-2018- 730659/discussion/O+to+co+do+tej+pory+wiemy+o+nadchodzącym+filmie,2970970 tu wszystko też napisałem co wiemy do tej pory o filmie :) może coś cię zainteresuje

1000_Swiatow

Tak jak jednak myślałem na teaser za wcześnie, obstawiam że gdzieś około kwietnia/maja dopiero nam go dadzą bo to sequel więc promo pójdzie inaczej niż pierwszej części dlatego pokazywanie teasera na rok przed premierą by było ryzykowne, nie będą chcieli za dużo zdradzać. Pełny trailer będzie pewnie w panelu Warner Bros na comic con San Diego 2018 a trzeci pewnie w okolicach dni jesiennych wrzesień/pazdziernik na czym koniec będzie a potem w listopadzie już tylko spoty, szkoda że nie pokazali jednak nowych zdjęć na tej imprezie zwłaszcza z Dumbledorem :(

ocenił(a) film na 7
Yoda_MistrzJedi

Pozostaje czekać.
Nie mogę się doczekać tego filmu i właśnie też myślę, że Fantastyczne Zwierzęta będą jedynie tłem tego wszystkiego, a historia skupi się na Grindewaldzie i może Insygniom Śmierci. Kto wie....
Co by nie było, czekam na kolejne części. No i mam nadzieję, że tak jak w przypadku pierwszej części, wydadzą także ksiązkę ze scenariuszem filmu. :)
Harrego lubię od dziecka i udało mi się też skompletować kilka różdżek ;) Pozdrawiam.

khazad7_2

No pozostaje :)
Również nie mogę się doczekać filmu :) ze względu na to że będzie Hogwart, być może Dolina Godryka oraz sam Dumbledore. Wątek Insygniów na pewno będzie bo są wyraziste na tytule. Oby były tłem :) bo drugi raz ucieczki zwierząt z walizki bym nie zniósł.
Też czekam i liczę że wszystko doprowadzi nas do tego kogo chcemy Voldemorta :) kto wie może zobaczymy wątek Hagrida i Aragoga swoją drogą zastanawia mnie jedno czy to nie Newt będzie przypadkiem tą osobą gdzie Aragog przybył z nim w jego kieszeni. Sam zaznaczył "Ja przybyłem z dalekiego kraju w kieszenie podróżnika" hmmm tak mnie to nasunęło. Nie lubię za bardzo spekulować bo to się może nie sprawdzić ale no wiesz może sam Harry Potter daje nam wskazówki. A jak wiemy przecież Newt był podróżnikiem w końcu i wiemy to nawet z cieniutkiej książki.
Też lubię i jestem fanem :) no gratuluję kolekcji :)

khazad7_2

Mam taką myśl że pierwszy teaser mogą dołączyć do filmu Warner Bros Tomb Rider który ma premierę z końcem marca. Nowa Lara nie jest w centrum uwagi a gdyby dołączyli teaser Zbrodni Grindelwalda do tego filmu Warner Bros na tym skorzysta i dzięki temu film coś może zarobić jeśli chodzi o Tomb Rider. No jeszcze jest teraz Super Bowl ale to stanowczo za wcześnie chyba że jakiś filmik z planu. Ew. Coś na gali oscarowej nam zaserwują? To też nie głupi pomysł ale też zbyt wcześnie.

ocenił(a) film na 7
Yoda_MistrzJedi

No obyś z tym marcem miał rację ;)
Nie mogę się tego wszystkiego doczekać! :) A dziś zamówiłem wielki album o tworzeniu filmów o Harrym :) Harry Potter from script to screen czy jakoś tak.
Prawdziwa perełka. Polecam! :)

khazad7_2

Nom też mam taką nadzieję :)

Szykuje się magiczne widowisko i to bez wątpienia :) kurczę ciekawe czy się pokuszą i w teaserze zobaczymy Hogwart? ^^ ale liczę że może nie ujawnią tego aż tak szybko.

Teraz inwestuje w kino domowe i mam zamiar kupić na blu ray Star Wars The Last Jedi i Blade Runner 2049 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones