PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 900
ocen
7,0 10 1 216900
5,7 26
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Można gdzieś kupić polskie wydanie w normalnej cenie? Patrząc na allegro i abstrakcyjnych cenach powyżej 100zł zgaduje że nakład został wyczerpany?

użytkownik usunięty
Anthrax91

http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=base-relevance-floki-5-cul-1-3-1025 &search_scope=category-7&string=fantastyczne%20zwierz%C4%99ta%20i%20jak%20je%20z nale%C5%BA%C4%87 na allegro już jest ciut taniej chyba z powodu tego że wyjdzie wersja książkowa jako scenariusz można już kupić w sumie najtaniej za 79 złotych

h t t p :// www . strefaczytacza . pl /2016/04/kinowe-fantastyczne-zwierzeta-jako . html jeśli chodzi o formę scenariusza u nich ma być 19 listopada u nas póki co nie wiadomo

ocenił(a) film na 5

Bez żartów, cena 79zł nie wchodzi w grę :P
Wciąż czekam na wznowienie.

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

Marketing przy filmie leży. Co za bez sens b nie było wznowienia książki przy okazji premiery pierwszego filmu? Przecież traz była okazja by kupa ludzi to kupiła, a za kilka miesięcy już mało kto po to sięgnie (czytaj fani którzy się zainteresowali książką przy okazji filmu)

ocenił(a) film na 6
MistrzSeller

Dokładnie. A ten pomysł z wydaniem scenariusza jako ksiazki? Skok na kase i jako fan HP nie zamierzam tego kupować. Mam Fantastyczne zwierzęta, ale jak obejrzę film to po co mam kupowac dosłownie to samo w postaci książki. CO innego ekranizacja na podstawie książki a co innego wydanie scenariusza pod postacią książki. Dla mnie bezsens.

ocenił(a) film na 9
Ipog

No co innego też książka na podstawie scenariusza, która mogłaby poszerzyć pewne momenty (tak jak chociażby książka Zemsta Sithów była znacznie bardziej rozbudowana niż film), ale goły scenariusz to faktycznie skok na kasę

ocenił(a) film na 8
Anthrax91

Jakieś 3 lata temu trafiłem na polskie wydanie w koszu przecen w Tesco. Książka kosztowała... 2,70 zł. Udało mi się wtedy znaleźć tez "Quiditch przez wieki" w tej samej cenie ;)

Anthrax91

Fantastyczne zwierzęta, quidditch przez wieki i baśnie barda beedlea będą ponownie wydane po polsku. Premiera jest 10 marca, a cena to 25 złotych.

ocenił(a) film na 5
kathrina357

Najwyższy czas....Masz jakieś źródło do tej informacji?

Anthrax91

W wielu ksiegarniach internetowych te książki są w zapowiedzi i mozna już zamawiać. Od poprzednich wersji różnią się tylko okładkami.

ocenił(a) film na 5
Anthrax91

W końcu, po kilu latach doczekałem się wznowienia i normalnej ceny za te książki. Wszystkie trzy (Fantastyczne Zwierzęta, Qudditch przez Wieki i Baśnie) można kupić za 60zł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones