PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772936}
5,1 26 418
ocen
5,1 10 1 26418
4,5 13
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 9
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 9

Fast 9

ocenił(a) film na 3

Dobrze by było jakby pojawił się główny bohater z tokyo drifta ze swoją ekipą i dali by jeszcze kogoś nowego np. Toma Hardyego albo Marka Wahlberga

Kinoman94Rdm

Proszę nie gwałcić Hardego tą produkcją :D

ocenił(a) film na 3
old_school_man

haha dobre :D To po prostu przykład poza tym gdyby seria wróciła typowych wyścigów samochodowych bez nierealnych akcji na miarę Mission Impossible tylko typowych wyścigów na przykładzie 3 pierwszych czesci szybkich to myślę że Hardy nie zostałby pogwałcony tą produkcją (Choć wiem że raczej tak nie będzie patrząc na ostatnie filmy szybkich i wściekłych :D )

Kinoman94Rdm

Pytanie czy jest sens powracać do wyścigów samochodowych,to było modne ponad 10 lat temu.

ocenił(a) film na 3
Psycho_Daddy

Kwestia gustu a o nich się nie dyskutuje ale również czy jest sens kręcić film akcji gdzie jest więcej efektów niż samego filmu? :D

Kinoman94Rdm

No nie popadajmy w skrajność,przeciez w tej części nie było aż tylu efektów specjalnych

btw

po avku widzę że lubisz Adkinsa?.

Psycho_Daddy

A Ty Nicholsona (albo psychopatów), co chłopu wypominasz :P

Ja akurat Hardego jakoś za cholerę nie jestem w stanie sobie wyobrazić w tego typu młócce. Wahlberg spoko, powiem szczerze, że byłbym nawet bardzo ciekaw co by z tego wyszło ;)

old_school_man

Nie wypominam skąd ten pomysł?.Ja też lubię Adkinsa!

ocenił(a) film na 3
Psycho_Daddy

Widzę że ciekawa się konwersacja z tego zrobiła haha :D no nie powiem lubię Adkinsa bardzo dobry aktor ale szkoda że większość filmów z jego udziałem to jakieś niskobudżetowe przypały w sumie pomińmy Hardyego bo zaraz będzie Hejt że gdzie Hardy do tego typu chały jak szybcy wściekli Adkins by się nadał albo nawet Nicolas Cage dajmy na to w 60 Sekund robił robotę i fajnie historia została opowiedziana

ocenił(a) film na 3
Kinoman94Rdm

A co do efektów specjalnych to w szybkich 6 scena z samolotem to już dowalili do pieca :D hahaha tyle czasu po pasie startowym jechali i w ogóle Diesel nawet ranny nie był nic mu się nie stało Stallone mógłby go do Niezniszczalnych 4 zwerbować też facet ima się wszelkich kul czy rakiet :D

Kinoman94Rdm

Adkins świetnie pasowałby do F&F jako czarny charakter,kto inny jak nie wlaśnie Scott w efektowny sposób skopałby tylek Domowi lub Hobbsowi:)?.

ocenił(a) film na 3
Psycho_Daddy

też mi się tak wydaje chociaż jeżeli Statham by dołączył do grupy na stałę i walczyłby z Adkinsem to byłaby powtórka z rozgrywki bo walczyli już przeciw sobie w Niezniszczalnych 2 widziałbym w 9 części też Margot Roobie poza tym nowe babki mogły by dojść :D

Kinoman94Rdm

proszę nie obrażać Marka Wahlberga tą serią jak w tym zagra to będzie przegięcie.Jeszcze do tego brakuje De Niro Al Pacino Stallone

ocenił(a) film na 5
Blitz200

Hahaha, a co Wahlberg jest jakimś wybitnym aktorem i gra w ambitnych filmach? Pasowałby tu jak mało kto. Jak zagrał w Tansformersach to tu na pewno nie byłoby "przegięcie" Serio.

lukasz12548

Grał w paru fajnych filmach np.The Basketball Diaries,Boogie Nights,Infiltracja ,Policja zastępcza .Może się pochwalić takimi filmami a Vin czy Paul grają lub grali te same role

Psycho_Daddy

A może jakiś prequel w cieniu toyoty apex i golfów gti ? ;)

old_school_man

To powinno być tak:
Proszę nie gwałcić tej produkcji Hardy'm.

bartoszcyc8

Matt Damon

maksymiliankotlowski

Adam Małysz by sie nadawał z naklejką na plecach orlen team

ocenił(a) film na 5
czouk7777

hahaha :D i kubica jeszcze. a obok Kurzajewski by wszystko komentował

Mauna_Kea

A nawigacja?
Prowadził cię, Krzysztof Hołowczyc.

ocenił(a) film na 5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones