W mojej nic nie znaczącej ocenie niby z fabułą i aktorami ale jakby rozwodnione i bezbarwne. Bez większego przyciągnięcia i zainteresowania. Ot jeden z miliona.
Typowy gniot z cyklu "Zabili go i uciekł" Żenujące że dobrzy aktorzy dają się namówić na grę w takich gniotach by zarobić pieniądze . Scenariusz jak z taniego filmu klasy B , reszt już bez znaczenia . .