PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599119}
5,2 124
oceny
5,2 10 1 124
Father's Day
powrót do forum filmu Father's Day

Przemoc, flaki, diabeł, gejowskie gwałty na ojcach, tony czarnego chumoru i stylistyka kina grindhouse. Jeśli podobał się wam "hobo with a shotgun" albo "grindhouse: planet terror" ten film z pewnością przypadnie wam do gustu, w przeciwnym wypadku nawet nie próbujcie go oglądać.

arkasatana

High five!!

ocenił(a) film na 8
jerzunio

<pac>

arkasatana

witam witam , mam pytanie gdzie mogę ściągnąć ten film ;) ?
Trailer wydaje się mocny ! , z góry dzięki i pozdrawiam .

a dla Koneserów takiego kina polecam SRPSKI FILM. ;D

9DziaM1

mam film tylko napisów PL brakuje ma ktoś z was może ;) ?

ocenił(a) film na 8
9DziaM1

Ja oglądałem bez, dialogi są dość proste. Btw. SRPSKI lubie, ale to troche inna szuflada.

arkasatana

okey dzięki ;)
a czemu Srpski inna szuflada?
Podobno gatunek jest podobny ?

ocenił(a) film na 8
9DziaM1

Krótko mówiąc Fathers Day to raczej krwawa i poryta czarna komedia, sprski jest całkiem na serio. Z pewnością eksploatacja i ekstrema bywają krwawe, tyle że w innym stylu. W tatku, albo w hobo with a shotgun krew leje się jak z wiadra, i ciężko brać to na poważnie, a w takim sprskim, czy poughkeepsie tapes, temat jest brany całkiem na serio.

arkasatana

a znasz jeszcze filmy podobne do Srpskiego filmu ;) ?

ocenił(a) film na 8
9DziaM1

Nie do końca wiem pod jakim względem podobne, naked blood jest krawy i popieprzony, guinea pig 2 dla fanów gore, salo 120 dni sodomy jeśli chodzi o kompleksowe dewiacje przemoc i degeneracje. Zachęcam Cię do samodzielnego poszukiwania ;).

arkasatana

okey dzięki ;)
akurat te co wymieniłeś oglądałem ale dzięki za Pomoc ;)

arkasatana

Myślałem, że to horror, a to faktycznie czarna komedia. Chociaż te wątki gejowskie, trochę mnie przerażają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones