PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233345}
2,8 310
ocen
2,8 10 1 310
Fight Club Members Only
powrót do forum filmu Fight Club - Members Only

Jestem ciekawy jaki ja film oglądałem, albo jaki film oglądała osoba, ktora pisze w Ciekawostkach -> błędy filmowe takie zdanie:

"Gdy Jack rozłącza się po rozmowie z Tylerem w budce telefonicznej, słuchawka jest odłożona w złej pozycji. Ale kiedy telefon dzwoni, jest z powrotem we właściwej pozycji."

Otórz specjalnie wróciłem do tej sceny i nic takiego nie było, ale jest pełno mitomanów, którzy wymyślają takie głupoty tyklo po to, żeby mieć więcej tych filmwebowskich głupich punktów ;]


Kolejny:

"W trakcie rozmowy między Tylerem i Jackiem po tym jak Tyler i Marla pierwszy raz się kochają, papieros Tylera zmienia się z palącego się w niepalący i w palący się ponownie"

Przecież Tyler na początku rozmowy nawet trzyma papierosa, w taki sposób że nie mógłby się palić, potem jest wstawka, gdy Tyler i Marla leżą na łóżka, a potem ciąg dalszej sceny jak Tyler ma już zapalonego papierosa a zapalniczkę odstawia na blat? Czy do cholery tak ciężko to zauważyć?? Ale tutaj przecież chodzi o punkciki, które pokazują jaki ty genialny jesteś ;/

lain_coubert

kurde, ;/ pomyliły mi się filmy, mialem to dodać do oryginała fight clubu z '99 a nie do jakiegoś badziewia, także jeśli ktoś chce coś napisać to zapraszam do oryginała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones