PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502797}
6,8 24 276
ocen
6,8 10 1 24276
7,4 19
ocen krytyków
Fish Tank
powrót do forum filmu Fish Tank

9/10

ocenił(a) film na 9

Wyśmienity i prawdziwy do bólu, bez cukierków i bez lukru.To jest to co nazywam dramatem.Swoją drogą się zastanawiam kto ocenia ten film tak nisko? na IMDB 7.4

ocenił(a) film na 9
que_2

Popieram Twoje zdanie w 100%

ocenił(a) film na 9
agucha90

Cieszę się że chociaż ktoś się ze mną zgadza :)

ocenił(a) film na 8
que_2

ja też się zgadzam, film bardzo dobry, czuję się po nim rozbita i jest mi źle, ale to chyba świadczy o sile przekazu.

ocenił(a) film na 10
que_2

Ja również popieram. Film baaardzo prawdziwy i ciekawy - nie rozumiem niskiej średniej, ale trudno, o gustach się przecież nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 7
que_2

Zgadzam się film jest dobry, prawdziwy, bez ściemy i zbędnego słodzenia. To jest Dramat, a nie jakieś tra la la! A kto ocenia takie filmy jak ten tak nisko???? Ludzie, których podnieca wysokobudżetowe amerykańskie kino z dużą ilością bajerów, mega efektami specjalnymi, z szybką, zapierdzielającą akcją, z bardzo znanymi, popularnymi i powszechnie lubianymi aktorami - gwiazdami. A Fish Tank może spodobać się ludziom, którzy cenią sobie w filmach prawdziwe, głębokie emocje i realizm sytuacyjny.

ocenił(a) film na 10
que_2

Zgadzam się - to jest arcydzieło. Świetne niebanalne kino.

ocenił(a) film na 9
que_2

Oprócz samego filmu, braku cukru i innych wyświechtanych doniosłości , powaliło mnie aktorstwo trzech głównych bohaterów. Film niebanalny, dla mnie to była uczta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones