Fish Tank

2009 2 godz. 4 min.
6,8 23 743
oceny
6,8 10 23743
10 530
chce zobaczyć
7,6 9
ocen krytyków
{"rate":7.55556,"count":9}
powrót do forum filmu Fish Tank
  • ...lonym świecie...

• zombie1977 ...w zdechrystianizowanym świecie.

• miotaczplomieni piedolisz, że w zdechrystianizowanym. świat zawsze był popiedolony, jest i będzie. a tacy ludzie, jak w tym filmie są wszędzie, nie udawajcie, że nikogo takiego nie znacie. popatrzcie na znajomych, sąsiadów albo rodzinę.

• ner Jest naukowo udowodnione, że w zdechrystianizowanych społeczeństwach upada instytucja rodziny, a wszystko inne (czyli to, co m.in. na tym filmie) to już tylko tego konsekwencje. Wystarczy sobie zresztą porównać procent rozpadających się małżeństw w zeświecczonych krajach i np. w miarę jeszcze katolickiej Polsce.

• DukeBoruta ocenił(a) ten film na: 7

miotaczplomieni Może bić i chlać, byleby po katolicku. I oczywiście do kościółka w niedziele koniecznie się sąsiadom pokazać. Mąż idealny. Marzenie wszystkich kobiet. Chroń nas Panie Boże przed taką chrystianizacją.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

miotaczplomieni Uwielbiam kiedy ludzie tacy jak miotaczplomieni ukazują swoją katolicką miłość do bliźniego. Też Cię drogi Miotaczuplomieni miłuję. Jak Chrystus nakazał. Bądź pozdrowiony.

• DukeBoruta Chrystus nie nakazał miłować bolszewików.

miotaczplomieni Chrystus nakazał miłować wszystkich. Nawet wrogów. Zapomniałem, że polscy katolicy nie czytają Pisma Świętego.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

miotaczplomieni Przyznam, że ciekawe. Jednakże w takiej formie katolicyzm zbliża się niebezpiecznie do islamu. Nie uważasz? Coś w stylu "wyrżnijcie wszystkich, Pan rozpozna swoich". Nie pisze tego dla przekory ani żeby Cie zdenerwować. Po prostu ciekawy artykuł przytoczyłeś.

• DukeBoruta Katolicyzm nie zbliża się do islamu, bo islam to wiara w fałszywego boga. Gdyby katolicyzm był religią pacyfistyczną, nie przetrwałby jednego wieku. Teraz jest w odwrocie m.in. z powodu herezji pacyfizmu, która wdarła się doń wraz z modernizmem.

miotaczplomieni Czyli mam rozumieć nie uznajesz pozycji aktualnego papieża kościoła katolickiego? Ogólnie jego władz.

• DukeBoruta Uznaję. Chodź nie uznaję odejścia od Tradycji. Wychodzę z założenia, że błędy, które obecny papież niestety popełnia, nie są robione z premedytacją.

• miotaczplomieni Jakiego odejścia od tradycji nie uznajesz? Sprzed schizmy? To się nawróć na prawosławie - oni pozostali wierni tradycji.

• Tom__Tom Tego, do którego doszło w wyniku Soboru Watykańskiego II.

• DukeBoruta dla mnie to dzikie.
    mój pradziadek był katolikiem który żył według dekalogu.
    to była dla niego absolutna świętość,wytyczne postępowania w każdej sytuacji.
    nawet na wojnie,był saperem.
    kiedy dochodziło do otwartej wymiany ognia,strzelał w niebo,żeby nie zabić.
    nie chodziło o pacyfizm,czy jakieś inne izmy.tylko żeby postępować,jak wg.niego przykazał Bóg jemu i innym katolikom.

• Krzypur ocenił(a) ten film na: 6

miotaczplomieni Raczej zideologizowanym papką uczynioną z tzw. demokracji liberalnej, feminizmu, ekologizmu, fast-foodów i celebrytów.

• TrefnaPanna ocenił(a) ten film na: 7

zombie1977 Szczerze mówiąc obejrzyj sobie Lilia 4 ever to jest dopiero pozostawione sobie dziecko żyjące w pop** świecie.

• Maartenmetz ocenił(a) ten film na: 7

TrefnaPanna O tak polecam Lilję 4 ever z całego serca!!!! Znacznie lepszy film od "Fish Tank"

• Strazniczka0Nocy ocenił(a) ten film na: 9

zombie1977 Bohaterka przypomina mi mnie samą chyba dlatego ten film tak bardzo mi się podoba,dla mnie to żadna patologia czasem się tak zdarza że nie dostajemy miłości od tych od których powinniśmy i gubimy się poznając smak miłości której sami pragniemy zdobyć chociaż odrobinkę ;(

• kosobi ocenił(a) ten film na: 9

Strazniczka0Nocy Otóż to.

• zombie1977 [!!!!!! uprzedzam, że moja wypowiedź zawiera SPOILER !!!!!!!}

popieram! strasznie smutny film. z jednej strony Mia moim zdaniem była mocno pierd..olnięta, ale i tak jej bardzo współczułam. patrząc na to gdzie się wychowywała, że miała taką okropną matkę która nigdy jej nie chciała i nie kochała, nic dziwnego że była taka agresywna i wrogo nastawiona. zrobiło mi się smutno gdy pod koniec matka powiedziała Mii na co ona czeka, że ma po prostu spie...przać, dając do zrozumienia że ani trochę nie będzie tęskniła za własnym dzieckiem i pewnie w duchu się cieszyła, że w końcu się jej pozbyła. :<