Foodfight!

2012 1 godz. 27 min.
1,6 455
ocen
1,6 10 455
159
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Foodfight!
 • MrLuigi5577 ocenił(a) ten film na: 1

  Gdy pierwszy raz to coś (dzięki Nostalgia Critic), to ta animacja jak na rok 2012 wygląda jak zrobiona przez narkomana, który nie miał pojęcia o animacji.
  Co ciekawe, kreskówka miała już powstać w 2003 roku, ale twórcy złamali prawa autorskie do kilku postaci (Na których nie mieli oczywiście licencji.. czyżby Limbo Of the Lost w wersji filmowej?[polecam recenzję BartkaGM]) i była zmiana w projekcie, która doprowadziła do stanu obecnego (Choć w filmie nadal pojawiają się postacie z produktów, na które autorzy nie mieli licencji).

 • MrLuigi5577 ocenił(a) ten film na: 1

  MrLuigi5577 *Widziałem (Jak ja nienawidzę robić literówek grrr...).

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 1

  MrLuigi5577 Ten film to przecież jawny koszmarek, który zdecydowanie nie powinien powstać. 65 mln dolarów (ale że co?) wyrzucone przez okno by Lionsgate. Cudnie. A na świecie miliony głodnych dzieci i chorych woła o pomoc. Absurd panie! Również natknęłam się na jego recenzje przeglądając youtube i stwierdziłam, że chyba czegoś tak tragicznie wykonanego nie widziałam od dawien dawna. Moje oczy w tym życiu wiele filmowych landszaftów ujrzały. W zasadzie to myślałam, że po "The Room" nic już nie wstrząśnie mym wrażliwym bytem, lecz to co zobaczyłam utwierdziło mnie w przekonaniu, że jeszcze wiele przede mną. "The Room" było jeszcze w swej okropnej beznadziejności, w swym kuriozalnym aktorstwie... dość zabawne. I takie filmy ogląda się w celach edukacyjnych (jak Plan 9 z Kosmosu). No ale "Foodlight"? Dla kogo to? Dla nikogo! Wstyd trochę, że w XXI wieku powstają takie animacje...

 • Zobaczyłem zdjęcia z tego filmu.
  Strasznie wygląda ta matka z dzieckiem...
  Jak potwory...

 • MrLuigi5577 ocenił(a) ten film na: 1

  spilperg A czy nie wspominałem już, że to "dzieło" tworzył animator narkoman?

 • Troll_of_the_Pump ocenił(a) ten film na: 1

  spilperg a gościu w zielonej skórze wygląda jak Zombie

 • Troll_of_the_Pump Mnie to wyglądało raczej na jakieś gadzie łuski.

 • MrLuigi5577 Mam teorie , że film był robiony przez deelerów lub gangsterów , którzy bali się , że policja ich znajdzie .65 dolarów poszło na łapówki , więc animacje zrobili w alice 3 . Tylko jak to możliwe , że ten film był robiony przez pięciu scenarzystów 10 lat! Może to illuminati zrobili ten film , żeby ukarać wszystkich "niewiernych"

 • MrLuigi5577 ocenił(a) ten film na: 1

  gobo33 W sumie coś w tym jest.
  To tak jakby The Room było zrobione przez illuminatów i człowieka, który nie chce zdradzić swego pochodzenia i swojej przeszłości (być może jest przez nich szantażowany, ale to tylko moja teoria).
  "Tylko jak to możliwe , że ten film był robiony przez pięciu scenarzystów 10 lat!"
  Przede wszystkim problemy z prawami autorskimi do postaci z produktów, których i tak użyli bez pozwolenia firm za nich odpowiedzialnych.

 • MrLuigi5577 Właśnie zastanawiam się , co to za pomysł : bohaterowie to produkty sklepowe (WTF) żyjące w sklepie po zmroku , chociaż w trakcie filmu jest pokazane , że przenikają do świata ludzi rano , ale "zły" sprzedawca może przenikać do świata ... produktów itp. itp. Jak domina zbudowała robota skoro jest mała itp. itp. Lego the movie to komercja ale przynajmniej się stara a to od 7 lat (WTFx2) ...Powinno się karać za znęcanie psychiczne a ten... to coś to po prostu obraza i niszczenie psychiki dziecka .

 • gobo33 A pies jak skoczył z balonu to od razu latał (WTFx3)

 • MrLuigi5577 Zgadzam się z jego opinią. Ten film rzeczywiście jest okropny! Udało mi się nawet obejrzeć po całości, ale niestety po angielsku. A tak chciałbym, by ktoś przetłumaczył to "g*wno" po polsku, ale nikt nie chciał to zrobić. To trudno!

 • MrLuigi5577 Ten film miałby być dobry....ale haker ukradł prawdziwe pliki filmu. Lecz kreator filmu się nie poddał i stworzył g*wno.

 • MrLuigi5577 To jest takie jak... Po prostu... Jak tak... Film mógłby trafić do Filmwebu?

 • MrLuigi5577 Film miał powstać w 2002r, ale ze względu na kradzież materiału (serio ktoś chciał to ukraść) przesunięto premierę na 2012r - hehe tutaj napisałem prawie to samo co powiedział Critic