plakat filmu Franciszek, kuglarz boży

Franciszek, kuglarz boży

Francesco, giullare di Dio
6,9 912
ocen
6,9 10 1 912
848
chce zobaczyć
5,8 5
ocen krytyków
{"rate":5.8,"count":5}
{"type":"film","id":125946,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Franciszek%2C+kuglarz+bo%C5%BCy-1950-125946/tv","text":"W TV"}]}
Franciszek, kuglarz boży
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły
  • FlixClassic - https://flixclassic.pl

    abonament
    za 12,99 zł


Italia, początek XIII wieku. Między miastami panują wojny, głód i epidemie. W tym czasie pojawia się zakonnik Giovanni Bernardone, zwany później Świętym Franciszkiem z Asyżu, który zaczyna głosić ideały miłości do bliźniego, dobroci i przebudzenia duchowego. Film jest piękną opowieścią o poszukiwaniu drogi do Boga, gdzieItalia, początek XIII wieku. Między miastami panują wojny, głód i epidemie. W tym czasie pojawia się zakonnik Giovanni Bernardone, zwany później Świętym Franciszkiem z Asyżu, który zaczyna głosić ideały miłości do bliźniego, dobroci i przebudzenia duchowego. Film jest piękną opowieścią o poszukiwaniu drogi do Boga, gdzie największymi wartościami jest miłość i zgoda, gdzie nie ma miejsca na korupcję i chciwość. Obraz jest ekranizacją zbioru przypowieści "Kwiatki Świętego Franciszka" ujęty w jedenastu epizodach, gdzie główne role odtwarzają włoscy franciszkanie.

Franciszek, kuglarz boży zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.