Frankie i Johnny

Frankie and Johnny

1991 1 godz. 51 min.
7,1 13 514
ocen
7,1 10 13514
5 963
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"type":"film","id":5719,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Frankie+and+Johnny-1991-5719/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Frankie i Johnny
  • kasiek74 ocenił(a) ten film na: 9

Wczoraj wieczorem obejrzałam ten film po raz pierwszy od ponad 10 lat....Dzisiaj rano MUSIAŁAM obejrzeć go jeszcze raz...Jedna z najpiękniejszych historii o miłości dwojga ludzi...tak prostych, zwyczajnych ....niezwykła miłość zwykłych ludzi....mistrzowsko opowiedziana i zagrana...
    Możecie mnie nazwać egzaltowaną ( swoją drogą ciekawe czy Johnny zna to słowo;)...

• kasiek74 fakt dlatego ze to jest tak proste i zwyczajne a czasem nawet i zyciowe to sprawia ze ten film jest naprawde fajny i milo sie go oglada i kapitalne role Pacino i Pfeiffer :)

• Viridia_from_Vinland ocenił(a) ten film na: 10

kasiek74 Tak prosty i zwyczajny a zarazem niesamowicie piękny.

• kasiek74 Miłość - przecież ona nie istnieje...

• bling_2 Taaa...szkoda, że dla większości ludzi tak jest a szczególnie dla płci męskiej...

• Robaczek_12 I tu Cię rozczaruję, nie tylko dla dużej ilości kobiet również :)

• bling_2 Ta tylko ta większość kobiet to jak kropla w morzu facetów którzy nie wiedzą co to miłość...
    Facet był, jest i będzie napolonym samcem dla któego liczy się tylko seks a jak taka kobieta dla której miłość nie istnieje się zakocha w facecie który nie wie co to miłość i się po jakimś czasie rozstaną to jak myślisz kto będzie bardziej cierpieć ? ;d

• Robaczek_12 Oj widzę, że ktoś ma przykre doświadczenia...

• bling_2 Nie doświadczenia tylko podstawową wiedzę życiową i zdolność do obserwowania świata rzeczywistego a nie przysłanianie go sobie jakimiś wyobrażeniami, marzeniami itp

• użytkownik usunięty

Robaczek_12 UWAGA! NIE WYLEWAM ŻALÓW, Żeby nie było.

Na ogół to prawda ale niektóre kobiety nie potrafią docenić tego co dla nich robi facet. Ja się raz tylko raz w życiu zakochałem. Robiłem dla niej wszystko ale ona mnie olała. Nie ważne, że jej pomagałem, wspierałem a byłem w stanie (dalej jestem) zrobić dla niej wszystko.No ale jak pisałem ma mnie gdzieś.Myślałem, że jest wyjątkowa, dalej tak sądzę. Znajomi mi mówili, że za bardzo się angażuje w pomoc dla niej ale nie słuchałem, trudno. Musze przyznać, że znajomy miał rację mówiąc, że "Miłość jest gorsza niż sr...ka". Dalej ją kocham no ale co z tego. Najgorsze jest to, że minęło tyle czasu a ja dalej prawie ciągle o niej myślę. Więc nie tylko faceci nie wiedza co to jest miłość.

A ogólnie film fajny.

• Bo może nie byłeś w jej typie? może chciała cię za przyjaciela, a nie faceta? Jak wam się dziewczyna nie podoba, to nawet nie chcecie się z nią przyjaźnić - taka prawda, a my kobiety już musimy lecieć do każdego kto się dla nas stara i jest miły?? no nie, tak to nie działa...za to wy już przyjaźnić się nie chcecie, bo to, co wam się podoba, to musicie mieć na własność.

Robaczek_12 A wydawało mi się, że temat dotyczy "Frankie i Johnny" dwóch świetnych ról i przepięknego filmu...hm... widocznie jeśli w grę wchodzą uczucia tak wielkie jak miłość nawet tak zwyczajna jak dwojga w/w bohaterów nie sposób uczucia z filmu nie porównać z rzeczywistością jego komentatorów, których nomen omen serdecznie pozdrawiam...;)
    Kochany Robaczku, na świecie istnieją też mężczyźni dobrzy kochający i wspierający kobietę, widocznie ty takiego jeszcze nie spotkałaś ale kto szuka ten znajdzie :) Gwarantuję własną osobą, też znalazłam po wielu doświadczeniach i zakrętach, czego bardzo ci życzę:)
    Drogi Blingu Miłość istnieje, najbardziej prawdziwa jest właśnie ta prosta i zwyczajna ale oparta na mocnych podstawach przyjaźni i zaufania :) "Miłość nie szuka poklasku" że pozwolę sobie zacytować :) na pewno zrozumiesz co mam na myśli :)
    Obojgu wam dziękuję za komentarze :)

• kasiek74 Może jacyś istnieją, ale jak patrzę na forach czy róznych stronach internetowych komentarze pisane przez facetów na temat kobiet to zaczynam coraz bardziej w to wątpić...zresztą moja koleżanka rozstała się z chłopakiem po 5 latach, ona go kochała, on ją też, taki był dla niej troskliwy, czuły i wgl cud miód, orzeszki, nagle poznał jakąś inną, zaczęło się pomiędzy nimi psuć i w końcu z nią zerwał, jak z nią zerwał zmieszał ją z błotem, zaczął obrażać od najgorszych zupełnie bez powodu, zaczął siać o niej ploty,, szkoda dziewczyny, ale przynajmniej pokazałswoją prawdziwą twarz, jedyny plus ;)

Hehe, dzięki, pozdrawiam ;))

Robaczek_12 Współczuję twojej koleżance, naprawdę. I masz rację lepiej teraz niż później :) Myślę też, a raczej jestem przekonana że wszystko się w życiu wraca i ma swoją przeciwwagę czego bardzo jej życzę :) jeszcze raz pozdrowionka i głowa do góry jak powiedział Eric Driven w innym świetnym filmie "nie może padać cały czas" ;) Dobrej nocki życzę :)

• kasiek74 Dobrze, że nie po ślubie ;) pozdrowionka,pozdrowionka i również życzę dobrej nocki ;)

P.S Heh, jesteś chyba najbardziej pozytywną i miłą osobą jaką spotkałam na FW ;D ;)

Robaczek_12 Bardzo mi miło :) I Bardzo ci dziękuję za te ciepłe słowa :) Czuję się wyróżniona :) i wzajemnie :)Życzę ci wszystkiego co najlepsze :)

• kasiek74 Dzięki, dzięki i również wszystkiego co najlepsze ;))

• Pawel_G_ ocenił(a) ten film na: 8

Robaczek_12 Kobiety wiedzą co to miłość jak widzą kasę.

• Pawel_G_ Mylisz się...gdyby nie było kobiet na świecie to i również miłości. Faceci potrafią tylko toczyć ze sobą wojny i rywalizować...kobiety od zawsze były bardziej uczuciowe, troskliwe itp..

• Pawel_G_ ocenił(a) ten film na: 8

Robaczek_12 Taaa jasne, bo nie było w historii okrutnych kobiet. Caryca Katarzyna II, Elżbieta Batory, Irma Grese. Mało jeszcze znasz historii jak widzę.

Pawel_G_ Moi drodzy a wydawało mi się że to forum filmowe, dyskusja zaś dotyczy walorów filmu...człowiek całe życie się jednak uczy ;) Pozdrawiam :)
    Robaczku mam nadzieję że coś się poprawiło u Ciebie :)

• kasiek74 Dotyczy, ale czasem temat schodzi na inne tory ;D
    A było zle? :)

Pozdrawiam :)

• Pawel_G_ Noo, ale skoro tak znasz historie to powinieneś też wiedzieć, że mężczyźni w porównaniu z kobietami toczyli o wiele więcej wojen....a mogłoby się to wydawać takie oczywiste...a jednak...

• alutka888 ocenił(a) ten film na: 9

kasiek74 Spodobał ten film. Niezwykle piękny. Michelle dobra jak zwykle a Al nieco inny ale moim zdaniem bardzo dobrze zagrał. Bardzo mnie ujął. Na pewno jeszcze do niego wrócę. I to nie raz.

alutka888 Tak to jest film który potrafi ując każde wrażliwe serce :) Wszystkimi swoimi walorami :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za komentarz :) Wesołych Świąt :)

• alutka888 ocenił(a) ten film na: 9

kasiek74 Również życzę Wesołych Świąt! Pozdrawiam :)

• rickblaine81 ocenił(a) ten film na: 9

kasiek74 Hej "zasłoń uszy":) - film jest cudowny, pokazuje prawdziwy, zwykły związek dwojga ludzi. Lubię do niego wracać.