PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709701}

Fru!

Gus, petit oiseau, grand voyage
5,4 2 915
ocen
5,4 10 1 2915
Fru
powrót do forum filmu Fru!

Myślałem że będzie to film na który jeszcze raz pójdę do kina, lecz sam dubbing głównego bohatera mnie zniszczył, co prawda słyszałem gorsze, lecz to nie usprawiedliwia tego filmu do takiej gafy. Ocena 7 tylko przez dwa znakomite utwory, masę dobrych zapowiedzi i minimalnie za pomysł.

ocenił(a) film na 5
Ercio4

Dokładnie.Film nie zapowiadał się na arcydzieło, chyba, że w angielskiej wersji językowej.Film byłby dobry gdyby nie dubbing.

Ercio4

Najczęściej polskie dubbingi są gorsze

ocenił(a) film na 3
MaryPL

Coś w tym jest. Masa dobrych animacji traci na ocenie przez polski dubbing.

ocenił(a) film na 10
MaryPL

Bzdura, najczęściej dubbingi są właśnie lepsze.

MaryPL

Zależy. W przypadku tych czołowych animacji od większych studiów pokroju Pixara czy DreamWorks dubbingi są zazwyczaj na porównywalnym poziomie z oryginałem, czasem trochę gorsze, czasem trochę lepsze. Niestety, im dalej w las, tym więcej dubbingów słabych, lub w najlepszym wypadku średnich. Szczególnie denerwujący jest dla mnie zwyczaj wciskania do pomniejszych produkcji nijak pasujących do postaci gwiazd i gwiazdeczek, byle tylko można było dać znane nazwisko na plakat.

ocenił(a) film na 10
Ercio4

Nie rozumiem cię. Przecież w trailerze on miał taki sam głos. Czemu więc chwaliłaś po trailerze, a teraz płaczesz?

ocenił(a) film na 3
AndrzejAndrex

W trailerze było to strasznie okrojone i w dodatku był pozmieniany tekst. A po drugie niezadowolenie z oglądnięcia filmy nie jest równoznaczny z "płaczem".

Więc się ogarnij człowieku a nie mi będziesz takimi tekstami walić jak w podstawówce - "kto się przezywa sam się tak nazywa". Bo będzie solówa po szkole !

użytkownik usunięty
Ercio4

Sama się ogarnij dziewucho. Przecież ja jestem PO SZKOLE.

użytkownik usunięty
Ercio4

Ja ci nic takiego nie powiedziałem, a ty mnie tak wyzywasz od dzieci?

ocenił(a) film na 3

Ogarnij się !
Wpierw przeczytaj dokładnie z kim piszesz. Jeśli słowa "Myślałem[...] ...słyszałem..." oznaczają dla Ciebie że piszesz z kobietą to Ci współczuję.
I przestań pisać slangiem bo to się źle kończy(m. in. tym że uważam iż nawet nie ukończyłeś/aś nawet gimnazjum).

ocenił(a) film na 3

Dlaczego 1. wiadomość była napisana z konta "AndrzejAndrex" a nagle tu mi się odzywa jakiś "Zyrafa12" ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones