PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549847}

Fryzjerka

Die Friseuse
6,2 1 955
ocen
6,2 10 1 1955
Fryzjerka
powrót do forum filmu Fryzjerka

Kobieta to nie wieszak

użytkownik usunięty

Nareszcie bohaterką filmu jest kobieta z krwi i kości a nie silikonowa blond piękność.
Film zaskoczył mnie poruszonym tematem jak być grubym i nie zwariować.
Nie żałuję, że go obejrzałam.
W tle Berlin Zachodni, z blokowiskami po dawnym DDR-ze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
baraqs

Łatwo być pięknym,bogatym,zdrowym...
Jestem osobą tolerancyjną, a dyskryminowanie ludzi za wygląd, kolor skóry, poglądy jest mi obce.
Film celowo pokazuje osobę odbiegającą swoim wyglądem od przeciętnego człowieka, by tym wyraźniej dostrzec problemy ludzi
niekoniecznie grubych, ale INNYCH, próbujących być szczęśliwymi pomimo wrogości.
Współczuję takim ludziom i cieszę się,że los dla mnie był łaskawy.

ocenił(a) film na 7
baraqs

Katolik narodowiec.
Niczego innego jak nienawiść, nie można się po takim spodziewać.

ocenił(a) film na 6
permis

prawda

ocenił(a) film na 9
dino40i4

Aż mnie szlak trafił jak przeczytałem powyższą wypowiedź, to znaczy że wszyscy mają wyglądać jak sylikonowe roboty typu Barbie i Ken, skąd wiesz czy główna bohaterka nie była na coś chora że aż tak bardzo utyła, nawet osoba nie ćwicząca i żrąca jak świnia jak to określiłeś nie jest tak gruba, może na początku popatrzcie wszyscy wy piękni w lustra, bo takimi komentarzami to właśnie widać jacy jesteście tolerancyjni, i teraz mówię to do wszystkich z takim samy podejściem co BARAQS. Ludzie zmieńcie nastawienie bo zostaniecie w życiu sami a ręki za waszą nie wyparzoną buzię nikt wam nie poda, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
tytan5017

zaraz, ja powiedzialem prawda o tym narodowcu itp :)

ocenił(a) film na 9
dino40i4

Dino ale mi chodzi o wypowiedź BARAGUSA ;p

ocenił(a) film na 6
tytan5017

no domyslilem się, ale nie w tym miejscu klikasz "odpowiedz" :P, na jego pości musisz :D

ocenił(a) film na 9
dino40i4

Tak :) dopiero później się skapnąłem :p

ocenił(a) film na 6
baraqs

w imieniu tytana i innych, rasiolu, homofobie, pewnie nawet arachnofobie :P przypominamy o 10 kwietnia, zebys namiotu nie zapomniał rozstawić bo się data zbliza. Żeby była jasność polityczna, Ty pierd.... Oni pieprz..., a Kukiz to pojecia nie mam skąd się urwał, że nagle politykiem został. Nie jestem za nikim, ale wiem, że Ty jesteś złem. , ale życzę Ci żebyś żył. Nie tak jak Ty mi.

dino40i4

komentowanie wypowiedzi troli takich jak baraqs to woda na ich młyn najlepiej po prostu olać człowieka który wsadza szpile i patrzy czy zaboli i czy wywoła komentarze (Nieważne jakie) ignorowanie to jedyna droga :)

ocenił(a) film na 8

Kobieta pełnych kształtów to jest to;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones