PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856963}
4,5 4 231
ocen
4,5 10 1 4231
3,7 6
ocen krytyków
Fuks 2
powrót do forum filmu Fuks 2

Wariaci

ocenił(a) film na 6

Fuks to film ktory nie był dobry nie ma w nim nic nadzwyczajnego a Fuks 2 będzie kompromitacja twórców. Ostatnio mnóstwo jest sequeli w polskim kinie po 20 czy 30 latach i nie jest to dobre.

Koneser_Kielce

,,Ostatnio mnóstwo jest sequeli w polskim kinie po 20 czy 30 latach i nie jest to dobre''. Teraz tylko czekać na ,,To ja złodziej 2'' z Gierszałem (oraz Obuchowiczem i Gajosem z pierwszej części).




ocenił(a) film na 6
Franz_33

Klątwa doliny węży 2 niech powstanie

Koneser_Kielce

Kac Wawa 2 też by się przydała...

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggg

Oczywiście niech zrobią trzeci film z uczestnikami pierwszej edycji Big Brothera

Koneser_Kielce

Piszmy petycję....

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggg

Dziewczyny z Gulczasa a jak myślisz to już są z gatunku MILF więc niech powierzą scenariusz Papryce Vegecie

Koneser_Kielce

pomimo niechęci scenicznej do pana Stuhra, uważam, że Fuks był całkiem niezłym filmem
Obecnie nie kręci się podobnych.

ocenił(a) film na 6
Bogi_Men

Fuks tak jednak nie ma tego czegoś co inne komedie z jego udziałem jak Chlopaki nie płaczą czy Poranek kojota ze ogląda się po 10 razy i nie ma się dość. Fuks 2 pewnie będzie cienki to nie jest ten sam Sthur z przed 20 laty.

Koneser_Kielce

Zgadza się, te filmy nigdy się nie nudzą. Mówimy o filmach sprzed 20 laty. A jaka komedia z ostatnich 10 lat jest przez nas odtwarzana często ? . Nie przypominam sobie.

ocenił(a) film na 6
Bogi_Men

Na pewno z ostatnich 10 lat i to z naszego kraju to nie ma takiej

ocenił(a) film na 8
Koneser_Kielce

Myślę że był lepszy od jedynki

ocenił(a) film na 5
bodziobodek

Hahaha...dobre :) Rozbawiłeś mnie :)
Jedynka jaka była taka była - mimo wszystko uważam tamtą część za dość udaną (mimo swoich wad). Dwójka zaś, to kompletny badziew i nieporozumienie.

Koneser_Kielce

W obecnych czasach ludzie nie potrafią już stworzyć nic oryginalnego. Nic dziwnego, że sztuczna inteligencja robi furorę, skoro ludziom brakuje ich własnej inteligencji.

ocenił(a) film na 6
Radiw84

Słuszne spostrzeżenie

ocenił(a) film na 6
Koneser_Kielce

Film ciekawy, dobre zdjęcia, Cezary Pazura dobrze zagrał. Niestety nie było tej świeżości, co w pierwszej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones