PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33115}
4,9 680
ocen
4,9 10 1 680
Full Frontal. Wszystko na wierzchu
powrót do forum filmu Full Frontal. Wszystko na wierzchu

dla mądrych ludzi...

ocenił(a) film na 6

Bardzo dziwny, często nierozumiany film, jednak nadzwyczaj przyjemnie się go ogląda. Występują w nim wielkie gwiazdy światowego kina - Brad Pitt, David Duchovny i Julia Roberts. Fabuła jest bardzo ciekawa, jednak niezwykle trudna i obawiam się, że tylko nieliczni połapią się w niej. Zawiera kilka bardzo fajnych wątków, a pod koniec obserwujemy przeniknięcie samego powstawania filmu do jego fabuły. Trudno to określić, dlatego polecam obejrzeć. Zakończenie równieź bardzo fajne i jak dla mnie bardzo osobiste... Polecam mądrym fanom kina ambitnego...

Ogólna ocena - 6+/10

Wilker

swietnie to ujales, calkowiecie sie zgadzam z tym co napisales.rowniez twierdze ze nie jest to latwie kino i tylko ci bardziej rozgarnieci intelektualnie ( nie urazajac nikogo) beda w stanie zalapac ten film i o co w nim tak naprawde chodzi. co najbardziej podobalo mi sie w filmie to realizm sytuacji, po prostu jakby wyjete z zycia, bez zadnego upiekszania, i owijania w bawelne..to jest ogromny plus

ocenił(a) film na 8
Girl_on_fire

tez sie z wami zgodze, poza tym co juz wymieniliście bardzo podobał mi sie z technicznej strony (lubie jak reżyser kreci z reki, choć w niektorych przypadkach mnie to denerwuje, u S. jes świetne). aha i dodam jeszcze ze w zyciu nie chcialabym aby zagraniczne filmu byly w PL dubbingowane ochyba (mialam nie przyjemność oglądać ten film z francuskim dubbingiem - biedni sa ci francuzi ze oglądają tak większość, jak nie wszystkie filmy)

ocenił(a) film na 8
Anouk_4

nie moge przestać o nim mysleć, a im wiecej o nim mysle tym bardziej mi się podoba

użytkownik usunięty
Girl_on_fire

"nie jest to latwie kino i tylko ci bardziej rozgarnieci intelektualnie ( nie urazajac nikogo) beda w stanie zalapac ten film i o co w nim tak naprawde chodzi." oczywiście mamy rozumieć że ty jesteś ta rozgarnięta? i wiesz o co chodzi w tym filmie? Jak ty pisać poprawnie nie potrafisz dziewczynko....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones