PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99081}

Fulltime Killer

Chuen jik sat sau
7,3 474
oceny
7,3 10 1 474
Fulltime Killer
powrót do forum filmu Fulltime Killer

Jeśli ktoś przesiął filmami akcji a'la Hollywood, może miejscami mieć wątpliwośći, czy ogląda dobry film akcji. Akcja w wielu miejscach jest spowolniona przez co traci na dynamice a zyskuje na 'pięknie upasdania' kolejnych ofiar (nuie wiem, jak to określić. Zabawnie brzmi skakanie pomiędzy angielskim i (chyba) japońskim. Doskonałe role S. Yama (fajny gostek, dobre role sobie dobiera ;) A. Lau i T. Sorimachi.

(Powoli) staję się fanem takiego kina. To moje drugie podejście, po młodzieńczych latach, gdzie z pasją oglądałem dokonania Yuen Biao, Sammo Hunga i Jackie Chana. Trochę później wkręciłem się w trafiające do nas epicke produkcje tpu 'Hero' czy 'Seven Swords', a teraz przyszła pora na thrillery i azjatyckie horrory.

Kto lubi historię w kinie akcji i nie przeszkadza mu postawienie dynamiki nieco dalej niż zwykle, ten powinien się nie zawieść. 7-8/10

ocenił(a) film na 3
Pr0t0n

nie żebym się wynudził, ale pomijając zakończenie film jak dla mnie bardzo średni. cała pokazówka toka w ogóle do mnie nie trafiała. ponoć andy lau wielkim aktorem ichnim jest, chociaż nie uświadczyłem tego w tym obrazie. wiadomo, że inna kultura, inny sposób bycia, jednak na ekranie panował absurd, chaos i nielogiczność. na plus jest rola O, bardzo fajnie zagrany i w moim odczuciu jedyna realna postać w fulltime killer. można obejrzeć, choć na pewno nie polecam jako pierwszy kontakt z filmami tego typu

ocenił(a) film na 7
Pr0t0n

Miejscami porywający, miejscami przeciętny. plus najtańsza trucizna świata. 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones