PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99081}

Fulltime Killer

Chuen jik sat sau
7,3 474
oceny
7,3 10 1 474
Fulltime Killer
powrót do forum filmu Fulltime Killer

Co nie znaczy, że zły. Ale i nie dobry przez duże D. Ot, do obejrzenia. Spodziewałem się czegoś lepszego, czytając Wasze komentarze i nieco się rozczarowałem. Oglądam dużo produkcji azjatyckich, ale ta niespecjalnie się wyróżnia na tle innych. Po pierwsze fabuła poprawne, ale nic ponad to. Dość przewidywalny, żadnych zaskoczeń. Po wtóre momentami przekombinowany (zwiększona prawdopodobność uchodzenia bohaterów cało z opresji). Po trzecie czasami troszkę montaż kuleje, znam możliwości Azjatów stać ich na wiele więcej. Gra aktorów też nie zachwyca (Andy Lau o wiele lepszy w "Świat Bez Złodziei"). Do kilku rzeczy bym się jeszcze przyczepił (niektóre teksty na bardzo niskim poziomie), ale to powyżej najważniejsze. Teraz dobre strony. Muzyka. Choć za mało klasycznej. Momentami dobre teksty, co nieco dziwne, bo jak wczesniej wspomniałem częśc z nich prezentowała poziom niemal żenujący. Doprawdy nie wiem jak można napisać tak nierówny script. Generalnie obejrzeć można, ale film nie spełnił moich oczekiwań, które były pewnie za wysokie po przeczytaniu kilku przekolorowanych (jak dla mnie) komentarzy na Filmwebie. Film kultowy? W żadnym wypadku...

ocenił(a) film na 5
yazz_aka_maish

Byłbym zapomniał. Skupiłem się na wadach, a są jeszcze zalety. Sceny akcji nieźle podane. Nie za dużo nie za mało, zachowany balans i styl. Ale w ogólnym rozrachunku - powtarzam - ciut powyżej przeciętnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones