PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773075}

Gęsia skórka 2

Goosebumps 2: Haunted Halloween
5,4 4 512
ocen
5,4 10 1 4512
Gęsia skórka 2
powrót do forum filmu Gęsia skórka 2

Obejrzałem film i nie rozumiem większości opinii, ten film ma lekki klimat serialu, nawet sam go poczułem, przede wszystkim na pierwszych 20 minutach produkcji, no i jest lepszy od poprzedniego!! Fabuła i ogólnie nakręcony został nie w sposób jak poprzedni czyli dla dzieci, ten film jest familijny ale czasem można dostać dreszcz i właśnie taka Gęsia Skórka powinna być! Potwory bardzo realistyczne! A końcówka rozwala jeszcze bardziej!! Poczułem klimat serialu! Nie rozumiem naprawdę waszych opinii, piszecie ,,klimat serialu całkowicie się ulotnił'' ulotnił się lekko ale w pierwszej części, oglądając tą część zastanawiam się dlaczego pierwsza w ogóle została nakręcona, Gęsia Skórka 2 to ona powinna jako pierwszy oficjalny pełno prawny i pełnometrażowy film kinowy zostać nakręcony! Rozumiem że każdy ma swój gust, ale naprawdę tak niska ocena? Początek filmu idealny (aż przez chwilę ja Slappiego polubiłem co jest dziwne :D) potem zostaje odrzucony, staje się zły, to było idealne rozegranie pierwszych scen filmu! jeszcze wracając do pierwszej sceny jak znajdują Slappiego w starym domu naprawdę w tym momencie poczułem stary dobry klimat Gęsiej Skórki, moja ,,recenzja'' tego filmu miała być na maksymalnie trzy, cztery zdania, trochę się rozpisałem, bo temu filmowi nie brakuje złych momentów które można byłoby przedstawić w lepszy sposób, ale ten film prześcignął pierwszą część pełnometrażowej produkcji Gęsiej Skórki, obejrzyjcie raz jeszcze obie części i się zastanówcie, bo takie komentarze to naprawdę nie fair w stosunku do tego filmu! do przede wszystkim do tej części! Pierwsza część powinna mieć takie recenzje ale na pewno nie ta! i nie pisze to z sentymentu do serialu, bo gdy obejrzałem pierwszą część filmu czułem lekko no że to nie to, chciałem coś lepszego obejrzeć, potem drugi, trzeci raz obejrzałem i coraz gorzej tylko było, obejrzałem tą część i jestem bardzo ale to bardzo zaskoczony że zdołali jednak wersje kinową uratować! i to w taki sposób! jak wspominałem nie brakuje słabych punktów temu filmowi ale jest ich naprawdę mało że można machnąć ręką, już nawet podam przykład, ten sam schemat co w pierwszej części filmu, książka chwyta potwory, mogli inaczej to jednak wymyślić, ale poszli na łatwiznę w pierwszej części się przyjęło to i w drugiej części się przyjmie, i jeszcze bym o minusach pisał ale ich jest naprawdę nie wiele a najważniejszym minusem u mnie była ta książka co znowu chwyta potwory... Podsumowując, Film jak najbardziej pokonał pierwszą część, ocenę daje na 8/10 gdyż jak pisałem ma parę minusów ale na nie można machnąć ręką nie to co było w pierwszej części filmu, jeśli twórcy będą chcieli nakręcić następną i pójdą tą drogą to coś czuje że zapowiada się naprawdę hit który kompletnie znokautuje pierwszą część, i pokona drugą.... Moja ocena 8/10!

PS: non stop siedzi mi w głowie ostatnia scena (SPOJLER!) Jak Slappy wciąga R.L STINE do swojej książki, niby nie było aż tak przerażające ale zostało w głowie, i tu właśnie ode mnie plus, w serialu jak miałem 5 czy 8 lat tak samo reagowałem a trzeba podkreślić że mam 22 lata! i jeśli ostatnia scena w tym wieku mi może nie zaimponowała ale została w głowie, to twórcy naprawdę się postarali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones