16 min.
6,4 842
oceny
6,4 10 842
177
chce zobaczyć
{"type":"film","id":609869,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Gakuen+Mokushiroku%3A+Highschool+of+the+Dead-2011-609869/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Gakuen Mokushiroku: Highschool of the Dead
  • Witam. Dopiero zaczynam moją przygodę z anime. HOTD jest pierwszym tytułem jaki obejrzałem. Czy mógłby mi ktoś podać tytuły o podobnej tematyce? Coś w stylu HOTD Etchi z nutką horroru. Byłbym bardzo wdzięczny :)

• użytkownik usunięty

maciovip Jedyny podobny tytuł, jaki mi się nasuwa to Elfen Lied, świetne anime i myślę, że spełnia Twoje kryteria. Jednak nie ma chyba zbyt wiele serii o tej tematyce (wartych uwagi) Highschool of the Death jest i to go właśnie wyróżnia.
    Mogę polecić parę tytułów, które mogą Cię zainteresować:
    Black Lagoon, Great Teacher Onizuka, Futari Ecchi, Blue Gender, Higurashi no naku koro ni... pojawia się w nich wiele elementów HOTD, jednak zawarta w nich fabuła nie jest aż tak podobna.
    Pozdrawiam :)

• Dziękuje bardzo. Elfen Lied obejrzę jeszcze w wakacje a inne tytuły sporadycznie z roku szkolnym :)

• Allie6912 a czy znasz może jakieś tytuły o tematyce apokaliptycznej. Coś w stylu filmu "Jestem legendą". opuszczone miasto, jakiś wirus czy zaraza. I nie musi to być etchi (chociaż cieszyłbym się gdyby było) aby to nie był hentai :P

• użytkownik usunięty

maciovip Do tego opisu pasują mi Akira i Blue Gender. Neon Genesis Evangelion też chyba jeszcze się łapie. W Blue Gender pojawiają się jakieś sceny +18 ;) ale dość sporadycznie. Akira to właściwie kultowe anime i warto znać ten tytuł. Bardzo popularnym w kręgach oglądających anime jest również Death Note. Co do hentai, nie oglądam zbyt często i znam właściwie tylko jeden tytuł warty polecenia, ale ogólnie nie można się raczej po tym gatunku spodziewać niczego ambitnego.. :p
    poniżej polecam fajną stronę z anime online
    http://www.anime-shinden.info/

• maciovip To kiepsko rozpoczynasz, wykasuj to coś i zacznij od klasyki.

• theart Moim zdaniem pchanie na siłę cycków wielkości arbuzów, licznych ujęć na bieliznę, dwuznacznych spojrzeń, rumieńców spartoliło nieco to anime, bo wyszło w sumie coś bardziej przeznaczonego dla fapmaniaków gier FPP, survival horror. Szkoda, wolałbym zachowany realizm postaci, również ten wizualny.

• maciovip Polecam ,,Death Note"!

• Heller1304 ocenił(a) ten film na: 7

Iknowwhatkindofmenur Ja również! :D

• Nikola19 ocenił(a) ten film na: 8

maciovip Shiki

• Nikola19 Nie wiem czy ktoś podał, ale Kore wa Zombie desu ka powinno być podobne.

• maciovip Guilty Crown

• maciovip Jeśli lubisz wysoko budżetowe anime to polecam też Hellsing ultimate 1-10, Nową wersję Berserka oraz jeśli jesteś fanem illuminati oraz innych teorii sposkowych to polecam Ghost in the shell - stand alone complex

• maciovip Highschool DxD

• maciovip High School DxD - fabuła inna, ale ciekawsza (w skrócie - demony vs anioły vs upadłe anioły, a w tle jeszcze smoki i potworki) no i Ecchi lepsze, poza tym jest humor i wciąga jak cholera

• Heller1304 ocenił(a) ten film na: 7

genki_dama Jako gatunek ecchi zdecydowanie wygrywa (dużo nagich kobiecych ciał, sutków itd.) DxD ale pod względem fabularnym to bym miał zastrzeżenia. Oglądałem oba tytuły i moim zdaniem dużo ciekawsze i śmieszniejsze jest HOTD. Ale oczywiście ty możesz mieć odmienne zdanie.

• LucznikZycia ocenił(a) ten film na: 10

Heller1304 dla mnie fabuła jest lepsza w H.O.T.D ale w H. DxD humor wynagradza dość mocno zakrytą cyckami fabułę (ja nie oglądałem tego dla cycków ale dla fabuły a, że cycki są jej częścią to nic nie poradzę :D ) :D :D