PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525892}
5,3 187 085
ocen
5,3 10 1 187085
4,2 23
oceny krytyków
Galerianki
powrót do forum filmu Galerianki

Taki banał wynika z tego filmu. Autorzy wzięli na warsztat oryginalny temat, ale nawet nie spróbowali go zgłębić. Równie dobrze, a raczej źle, mogliby zrobić film o dziewczynach z poprawczaka i morał wyszedł by im taki sam. Jestem rozczarowany potraktowaniem tematu, a także sposobem poprowadzenia młodych aktorek i aktorów, szczególnie Mileny. Szkoda czasu na oglądanie tego filmu.

sendspam

a myślisz że takiej Mileny w rzeczywistym świecie nie ma?

ocenił(a) film na 4
Mikuu

Przypomnij mi która rodzina tych dziwek była patologiczna bo oprócz żonyTadka Norka, która go zdradzała nie widziałem niczego wyróżniającego się z tych rodzin

ufo254

To proszę się przyjrzeć zachowaniu rodziców Julii! Co do ojca Alicji, muszę stwierdzić, że sam sobie winien jest kiepskich relacji z nią. Fakt, po tamtej dyskotece pomaga jej z położeniem się spać, itd. Ale spławia ją, kiedy ta próbuje z nim rozmawiać, aż nazywa ją głupią za jej słowa o związkach dziewczyn z chłopakami. Rozumiem, że była późna godzina na rozmowę, a on mógł być zmęczony, czy nawet wkurzony, że wróciła późno i się spiła. Ale z kolejnych scen nie wynika, by próbował ponowić tamtą rozmowę - owszem, nie naciskając, ale jakoś zagajając. Ktoś powie, że Alicja sama powinna zagaić, tyle że on jako ojciec powinien zachować się dojrzalej. Dopiero kiedy chce porozmawiać z Alicją o jej wyborze szkoły średniej, to się odzywa. Przez cały film widzi zachowanie żony i starszej córki. A miał szansę, bo ona na początku nie zachowywała się, jak żona i starsza córka - Paulina. Może tak samo zniszczył sobie relacje z Pauliną, jak potem z Alicją. Oczywiście matka dziewczyn też nie jest święta, bo nie dość, że zdradzała męża, to jeszcze zaraziła obie córki zachowaniami pasywno-agresywnymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones