PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525892}
5,3 186 666
ocen
5,3 10 1 186666
4,2 19
ocen krytyków
Galerianki

Galerie handlowe – współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaskaGalerie handlowe – współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna – Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać. Między Alicją i Mileną zaczyna tworzyć się silna więź. W tym samym czasie w Alicji zakochuje się jej rówieśnik – Michał. Dla Mileny chłopak stanie się rywalem.

Galerianki
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T12:11:53 https://fwcdn.pl/webv/20/39/22039/z01.22039.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/292/525892/galerianki_zwiastun_22mb.vp9.480p.webm
Galerianki zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

dystrybucja
Monolith Films
studio
Polski Instytut Sztuki Filmowej / Studio Filmowe Oko (koprodukcja) / Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (WFDiF)
tytuł oryg.
Galerianki
inne tytuły
Mall girls Miedzynarodowe
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.