PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673368}

The Flu

Gam-gi
6,5 926
ocen
6,5 10 1 926
Gam gi
powrót do forum filmu Gam-gi

Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu powiem szczerze ze najlepszy film chyba jednak katastroficzny jaki widziałem bez nadmiaru efektów specjalnych ale cała fabuła tempo sceny zapadające w pamięć naprawdę respekt wiadomo kino azjatyckie specyficzne na mnie film zrobił wrażenie serdecznie polecam ogólnie nie wiem czy to przez tłumaczenie ale oprócz dialogów słabszych stron nie widzę.

ocenił(a) film na 8
flisek1987

Hm a sądzisz że przez złe rządy moherowych beretów razem z czarnymi batmanami Polskę czeka taki sam los jak USA skoro niepotrzebnie organizowane są loty,wesela,otwarte Kościoły gdze są źródłem zarazea wiadomo że nikt mądry nie chodzi słuchać pedofilów bo jak ktoś idzie na księdza to tylko dlatego by mieć łatwiejszy dostęp do krzywdzenia dzieci i kobiet w sposób bezkarny bo wiadomo że karą jest przeniesienie do innej parafii ale durne emeryty nigdy nie przejrzą na oczy co nie?Bóg to wymysł mediów by dawać w łapę batmanom w czarnych sukienkach;-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones