PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673368}

The Flu

Gam-gi
6,5 926
ocen
6,5 10 1 926
Gam gi
powrót do forum filmu Gam-gi

"Dalej, musimy zarazić Seul! Tylko wtedy rząd zwróci na nas uwagę!" krzyknął zarażony do zarażonych. Haha, rozwaliło mnie to doszczętnie. Kto takie głupoty wymyśla?

Czego my tu zresztą nie mamy. Super grypa, która dziesiątkuje Koreańczyków, a przed którą wystarczy się ochronic nakładając na gębę kawałek szmatki. Jakiegoś pana z USA nakazującemu prezydentowi Korei napierniczać z samolotów do zarażonych, a także system przeciwlotniczy mający ochronić zarażonych przed atakującymi ich samolotami. Bohatera grzebiącego w tysiącach zwłok rozrzuconych po boisku piłkarskim i znajdującego "te jedyne". Żołnierzy strzelających do zarażonych, a czasami nie strzelających do zarażonych. Złego koreańskiego dowódcę - niczym prawdziwy Sowiet - nakazującemu swojemu żołnierzowi poprzez przystawienie do głowy pistoletu strzelać do dziewczynki. Również bohatera ratującego tę dziewczynkę od kul za pomocą szybkości. Wybuchy, wszędzie wybuchy towarzyzące kaszlnięciom i krwotokom ustnym.

Śmiesznie kino. Tyle emfazy rzadko się widuje.

ocenił(a) film na 5
Piotrek4

A do tego trzeba dodać, że główny bohater zachowuje się jak idiota. Lubię koreańskie kino, ale tego filmu nie polecam.

ocenił(a) film na 10
Piotrek4

Rozni sa ludzie, wiec zolnierze nie wszyscy beda strzelac. Ldzie co mieli "szmatki" umierali glownie, ludzie z maseczkami (z filtrami) i inna aparatura byli nawet zdrowi. Rozni sa dowodcy, moze robil to bo uznal, ze przez wykonanie rozkazu na taka wielka skale zyska awans. Ludzie czuja wiezi miedzy soba, nie tylko przez wzrok, ale tez przez umysl (mysle o kims w danym momencie i ta osoba do mnie pisze lub dzwoni, wiec wiem bardzo duzo o tym). Wybuchy, bo film akcji, a azjatyckie to jeszcze wyolbrzymiaja. Co do samolotow i sys. przeciwpowietrzengo to nie wiem, bo sie nie znam. Podsmowujac, trzeba zmienic podejscie od filmu, zmienic punkt widzenia i odbioru. To nie jes trudne, jezeli jest sie czlowiekiem. . .

ocenił(a) film na 3
MrSwatPL

Są również różni widzowie, nawet tacy, którzy próbują tłumaczyć te głupocuzny.

Idąc twoim tokiem rozumowania, proponuje zmienić podejście do odchodów, wtedy okażą się całkiem smaczne.

ocenił(a) film na 10
Piotrek4

Idac moim tokiem rozumowania mozna dojsc do takich wnioskow, ale wiadomo, ze odchody zawieraja duzo substancji nie potrzebnych organizmowi, a nawet szkodliwych.
A zmienienie punkt odbioru filmu to nie ma zadnych minusow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones