PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433961}

Gamer

6,2 49 785
ocen
6,2 10 1 49785
5,0 7
ocen krytyków
Gamer
powrót do forum filmu Gamer

A temat tworzę, żeby ludzie się nie kierowali tymi widocznymi, które film objeżdżają.
Ogólnie Gamer ma naprawdę ciekawą fabułę - nietypowy pomysł, z żywymi grami
komputerowymi jakoś mi się bardzo podoba.
Nie wiem jakie to ma dla zwykłych widzów znaczenie, ale w filmie jest też bardzo dobra
muzyka, a przede wszystkim rewelacyjne Sweet Dreams Marylina Mansona.
Oczywiście efekty specjalne robią wrażenie, zwłaszcza ciekawie są oddane wrażenia gracza
podczas meczy.
I na koniec dochodzi Gerard Butler, jeden z najlepszych aktorów jakich znam, który znowu
pokazał, że może zagrać każdą powierzoną rolę.

ocenił(a) film na 9
gm95

No dokładnie. Mnie film bardzo się podobał, ponieważ mieliśmy tu coś dla fanów kina akcji, dla tych co lubią mocne i mroczne historie (nie wiem czy u was to samo ale u mnie wizja świata przedstawionego w filmie wywołała ciarki na plecach), a nawet coś dla tych którzy uwielbiają filmy z przesłaniem. Gamer to wszystko w sobie posiada i spokojnie mogę stwierdzić iż film jest rewelacyjny (a więc 9/10) i dziwię się tak słabej ocenie tego widowiska na filmwebie.

ocenił(a) film na 9
gm95

Podpisuję się pod pozytywnymi opiniami - film nieoczywisty, spójny i bardzo efektowny (nie efekciarski), potencjał scenariusza wykorzystany maksymalnie (w 1,5 h więcej upchać by się nie dało), za muzykę też duży plus (dla mnie, jako dla zwykłego widza, dobór dźwięków ma ogromne znaczenie ;), Butler akurat nie należy do moich ulubionych aktorów, ale się sprawdził, Michael C. Hall, którego uwielbiam w roli Dextera, też dał radę. 9/10 urzeczona klimatem seansu!

ocenił(a) film na 8
gm95

świetny film! dobra obsada i muzyka - uwielbiam Michael C. Hall i Butler'a! scena w której Castle tańczy i śpiewa - taka gorzko- słodka. bardzo dobry pomysł a wizja takiej przyszłości chyba każdego napawa strachem. 8/10 wyjatkowy i niepowtarzalny film :) GORĄCO POLECAM! warto poswiecic te 1,5 h

ocenił(a) film na 7
gm95

Nie przepadam za filami akcji, ale podobał mi się film. Dla mnie klimat troszkę Orwellowski i to mnie najbardziej urzekło.

ocenił(a) film na 8
gm95

Mi ten film też się podobał i zgadzam się z opinią wesoly_kostek23 bo w tym filmie każdy chyba znajdzie coś interesującego.

gm95

super film. niska ocena wynika pewnie z tego, że ludzie go nie zrozumieli, albo liczyli na zwykłe kino akcji, a tu niespodzianka - film z przesłaniem.
dla mnie mocne 9/10

ocenił(a) film na 8
Venomix

Mi również się podobał ; ]

ocenił(a) film na 6
Venomix

Z przesłaniem, czy bez niego, końcówka słaba. Dla mnie trochę zbyt szybkie przejście z bezsilnego, podwładnego Keble'a do happy endu i liter końcowych.

ocenił(a) film na 8
gm95

Ja też uważam, że film jest bardzo dobry. Poszedłem do kina na niego "na czuja". Nie znałem ani opisu, ani żadnych recenzji nie czytałem, nie wiedziałem o czym będzie, ale bardzo mi się spodobał. Ma się tą intuicję:)

ocenił(a) film na 10
gm95

Ja też uważam że dobry. Po obejrzeniu trailera tego filmu spojrzałem na ocenę filmweba i w sumie nie zrozumiałem: film zapowiada się świetnie, o co w ogóle chodzi. Potem te komentarze pod filmem. No ekstra. Musiałem sam obejrzeć i ocenić. I nie żałuję, to dobrze stracony czas, bo film jest fantastyczny i pokazuje, co stanie się, gdy postęp pójdzie za daleko (normalnie jak w "Ja, robot"). Fabuła genialna, efekty specjalne i strzelaniny tak samo. Jak dla mnie wypas, dziwi mnie że aż tyle jest osób, którym film się nie podoba. Bywa...

gm95

Popieram, film jest rewelacyjny. Poryci twórcy dwóch genialnych, aczkolwiek porąbanych Adrenalin nie stracili tu swojego stylu, ale pokazali historię poważną i mroczną, nie do śmiechu. Jak dla mnie 9/10.

ocenił(a) film na 6
gm95

Kolego,
jeśli uważasz, że film był "dobry", to daj mu notę 7, a nie 9, która określa filmy "rewelacyjne". No, to chyba, że źle to w nagłówku określiłeś.
Dla mnie osobiście średni, stąd stosowne 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones