PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433961}

Gamer

6,2 49 785
ocen
6,2 10 1 49785
5,0 7
ocen krytyków
Gamer
powrót do forum filmu Gamer

Gamer

ocenił(a) film na 7

Dobry nawet film z ciekawie odwzorowaną fabułą i efektami specjalnymi.

ocenił(a) film na 7
MSgt_Angelo_Marcus

Fakt. Fabuła ciekawa i wykonanie nie najgorsze. Ode mnie 7/10

ocenił(a) film na 2
tomo111

"Fabuła ciekawa i wykonanie nie najgorsze."

Chyba sobie kpisz. To był najgorzej zmontowany film jaki w życiu widziałem. Poza tym ta ciągle trzęsąca się kamera niezwykle mnie irytowała, ponieważ niektórych ujęć w ogóle nie było widać. Poza tym co do fabuły to jej poziom skomplikowania jest na równi z cepem.

Cryworld

Taki montaż to geniusz. Razem z Adrenaliną 2 to najlepiej zmontowane filmy jakie w życiu widziałem.

MSgt_Angelo_Marcus

najgorszy film chyba jaki w życiu widziałem zaraz po american gangster zasnąłem w 4 minucie filmu ;/

ocenił(a) film na 4
rivside2

A ja obejrzałem do końca, ale chyba tylko po to, żeby mieć na filmwebie jakiś film z kiepską oceną :)

ocenił(a) film na 1
hbrt_2

Dno totalne. Montażysta powinien zastanowić się nad zmianą zawodu, aktorzy, scenarzysta i reżyser również. Dno.

użytkownik usunięty
balech

Nie wiem co masz do aktorów, bo Michael C. Hall zagrał w tym filmie bardzo dobrze (nie porównując oczywiście do Dextera, gdzie gra wybitnie), reszta przeciętnie.

balech

Jesteś chyba chory i nie masz pojęcia co to sztuka.

rivside2

nie wiem czy po 4 minutach ogladania mozna powiedziec, ze sie 'widzialo' film

ocenił(a) film na 4
MSgt_Angelo_Marcus

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2494096 ;)
Autorzy mieli fajne pomysły, ale za dużo chcieli pomysłów umieścić w jednym filmie. Dodatkowo świat był przesadnie zbrutalizowany, co mnie odpychało.

ocenił(a) film na 5
MSgt_Angelo_Marcus

Jak ten Pan nade mną już ujął, odwzorowywać oznacza coś zupełnie innego. A co do montażu, to nie wina montażysty, a reżysera. Taką przyjął konwencję by odwzorowywać chaos grającego w ten dziwny 'live action' - gracza, co wygląda dość paskudnie. Chaotyczne i krótkie ujęcia szwenkerów + dynamiczny, chaotyczny montaż........ też nie mogłem tego przeżyć. To może wywołać atak u epileptyków, no, ale tak samo gry mogą, więc konwencji film się trzymał, jednakże mnie ta konwencja nie przekonuje.

ocenił(a) film na 9
Uziel

A ja wam powiem, że nienawidzę tego efektu trzęsienia, ale tu było to trafione. Być może nie mam zbytniego gustu filmowego, ale mnie się ten obraz podobał. Bo tu o to właśnie chodziło - żeby przekazać dokładnie to, co przeżywał ten młody, co grał w tę grę. Choć fabuła nie do końca mnie przekonała, bo takie wszczepianie chipów to chory wymysł chorego umysłu.

ocenił(a) film na 4
AimeeSi

Może sam pomysł fajny, ale cała reszta do bani. Rozwinięcie fabuły, montaż, dialogi, gra aktorska - wszystko do bani. Efekty specjalne też nic nadzwyczajnego. Daje 4.

igorros

Ten film to jedno wielkie gówno. Dialogi, efekty jak z filmów klasy B lub C, łubu dubu, cycki, pif paf, itd. Po prostu masakra.....

MSgt_Angelo_Marcus

zeby dobrze odebrac tego typu produkcje trzeba chyba byc graczem. bo uwazam, ze odworowanie klimatu 'grania' jest bardzo na tak.

użytkownik usunięty
MSgt_Angelo_Marcus

mnie, dzięki ciekawemu podejściu do tematu gier, ich bohaterów, graczy oraz całkiem zajmującej fabule, "Gamer" też nie nudził...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones