PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433961}

Gamer

6,2 49 764
oceny
6,2 10 1 49764
5,0 6
ocen krytyków
Gamer
powrót do forum filmu Gamer

Ostrzegam... Porażka

ocenił(a) film na 1

Tragedia, po prostu tragedia ! "Genialny klimat, doskonałe postacie, mistrzowski montaż i nowatorskie pomysły które wytoczą nowy kierunek kina" to chyba jakiś żart, w dodatku źle opowiedziany, ten film to totalny chaos, nic tu się kupy nie trzyma. Jak to się dzieje że tacy dobrzy aktorzy jak Gerald Butler i Michael C. Hall wybierają takie złe scenariusze. Odradzam wszystkim .. omijajcie szerokim łukiem !

ocenił(a) film na 7
3Grosze

No cóż mi się wydaję, że nie jest porażający, ale na pewno nie zasługuje na notę "1" no oglądając Twoje oceny widzę większość jedynek więc chyba ciężko by trafił się jakiś dobry film dla Ciebie:) Oczywiście bez urazy :) nie mniej ni więcej film oceniam jako dobry do którego mogę wrócić w każdej chwili :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Mefju_mufinek

Jeden z najbardziej poronionych filmów s-f który trafił do kin w ostatnich latach. Bolesny banał, podrasowany eksplozjami petard i fajerwerków, kiepskimi efektami cyfrowymi, i fontannami czerwonej farby. Zmontowany tak chaotycznie że oczopląs gwarantowany hehe ;)

Mefju_mufinek

Z kimś kto ocenia Braveheart, Katedrę, Django na 1 i Forresta Gumpa na 3 nawet nie ma co dyskutować. Gry też ocenione z dupy, wiedźmin na 1? Serio?

mejlon

Zgadzam sie z toba ten co ocenia Waleczne serce na 1 kompletnie nie zna sie na filmach,dla mnie ten film to najlepsza produkcja na swiecie.

ocenił(a) film na 5
mejlon

Loooool film moze rzeczywiscie nie jest najwyzszych lotow (chociaz da sie obejrzec nad ranem ;) ), niemeniej oceny jakie autorka powystawiala innym filmom rzeczywiscie zasluguja na: ROTFL. Mysle, ze robi tak, aby wywolac wlasnie takie reakcje jak nasze, znaczy sie troll pospolity.

ocenił(a) film na 8
mejlon

Zgadzam się z tobą w 100% pewnie 10 dał dla MINCRAFTA xD Ale cóż ...

ocenił(a) film na 7
mejlon

Przepraszam, że się wtrącę, ale właśnie zaliczyłam coś w rodzaju małej zapaści sercowej. Niestety, z nieodgadnionych przyczyn ,nie mogę zobaczyć ocen pana/pani 3Grosze, ale po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, mejlon, zbieram szczękę z podłogi. Katedry nie widziałam, ale jeśli ktoś wystawia ocenę miedzy 1 a 3 takim filmom jak Forest Gump, Braveheart lub Django to mamy do czynienia z osobą, która:
a) kompletnie nie zna się na filmach i zwyczajnie nie potrafi dokonać w miarę sensownej oceny tego, co raczy oglądnąć (pomijam kwestię gustu, która też ma wpływ na notę, są jednak na świecie takie filmy, które z racji poziomu aktorstwa, reżyserii, czy klimatycznego przedstawienia obrazowanego tematu, zwyczajnie nie powinny, a wręcz nie mogą być oceniane tak nisko).
b) chce być oryginalna.... ale jeśli tak, słabo jej to wychodzi
c) jest trollem lub trollicą
d) a+b+c w jednym :D

Jeśli kiedykolwiek doznałam szoku czytając o cenach filmów, to na pewno teraz...

Sylwiaczek666

Nie ma to jak odpowiedzieć na komentarz sprzed 2 lat...:)
Pozdrawiam Panią Arecheolog.

ocenił(a) film na 4
Mefju_mufinek

No dawanie 1 to ogólnie przejaw debilizmu, aczkolwiek ten film do najlepszych się nie zapisuje.

ocenił(a) film na 8
3Grosze

Zle opowiedziany, a skad wiesz jak mial byc opowiedziany? Pracowalas przy nim? Heh i jeszcze bolesny banal chyba nie zrozumialas filmu tak mowiac ogladnij jeszcze raz, a potem oceniaj. Film napewno nie zasluguje na ocene 1. W sumie patrzac na Twoje oceny to naprawde albo nie ogladalas tych filmow i oceniasz zeby zablysnac ile to juz nie widzialas albo naprawde masz ciezki gust. Przepraszam za brak polskich znakow cos nie tak za klawiatura.

ocenił(a) film na 4
kodrzak

Pisanie o nie zrozumieniu to jedyny argument zwolenników tego filmu. Interpretacja to jedyny pozytywny plus tego 'dzieła' Nie oszukujmy się forma jest zrobiona pod amerykańskiego debila, przecież inteligentniejszej formy dla nich są nie do przyjęcia.

ocenił(a) film na 1
3Grosze

To się zgadza , ten film to totalne nieporozumienie.Wyłączyłem po 30 minutach.

rado_filmaniak

widziałęm gorsze filmy. a najnizsza nota jaką dalem na FW to bodajze 3. temu filmidłu dalem 5.
podobnej klasy co Elysium ,tyle ze w Elysium efekty droższe. co nie zmienia faktu ze tak samo mooooocno sredni.
do piwa i chipsow.

ocenił(a) film na 3
3Grosze

Zgadzam się w 100 %.Ten film jest dla kogoś kto nie dostaje kociokwiku na widok nawału migających klatek. Ja po paru minutach byłem tak zmęczony że zastanawiałem się czy czasem nie jest to manifest anarchisty: wg mnie reżyser sprawdzał po jakim czasie rzucę czymś w telewizor. A jeśli nie reżyser to na pewno któryś z producentów telewizorów.Nie zdążyłem tylko zobaczyć który bo lokowania produktu w zalewie błysków ni dostrzegłem

ocenił(a) film na 3
dzinio

było lokowanie podprogowe NEC :-)

ocenił(a) film na 10
3Grosze

http://2.bp.blogspot.com/-lNSlbMuvg1Q/TywNKEpeh_I/AAAAAAAAAYA/vmnfbRvZu4A/s1600/ dude-wtf.jpg

ocenił(a) film na 7
3Grosze

Film nie jest wybitny i uważam, że miał bardzo duży potencjał, który niestety nie został wykorzystany. Natomiast dać mu jedynkę to duża przesada i ogromne nieporozumienie. Jest to ocena nieuczciwa z co najmniej trzech powodów. Bardzo dobra gra aktorska odtwórcy głównego bohatera, bardzo dobrze zagrana rola reporterki, która uosabia świat i ludzi mediów (epizod, ale jakże fantastyczny!) i świetna kreacja serialowego "Dextera". Że nie wspomnę o niesamowitej scenie walki między Tillmanem a Castelem pod koniec filmu - po prostu majstersztyk. Tym bardziej żal, że film nie został dopracowany, bo niektóre sceny są po prostu kapitalne i mogą być pokazywane wszystkim reżyserom z adnotacją: "jak robić świetne kino". Ale chociażby dlatego dawanie jedynki jest dosyć dziwne, wręcz infantylne, jakby miało być prztyczkiem w nos za niedogodności przy oglądaniu. Tak na marginesie - coś mi się wydaje, że akurat chaos był zamierzony - taka konwencja prawdopodobnie ze względu na tematykę :)

ocenił(a) film na 4
Sylwiaczek666

Potencjał :D

3Grosze

Wybierają w tym co dostają.

ocenił(a) film na 4
3Grosze

Zgadzam się z tobą , totalny chaos. Reklama brutalności i przemocy ! Dodałem jedną gwiazdkę do noty za pomysł .

ocenił(a) film na 9
neron4

Chyba raczej piętnowanie, a nie reklama, w ogóle nie rozumiesz przesłania.

ocenił(a) film na 3
3Grosze

Ten film to kategoria B. Szkoda na to gówno oczu. Podobać się może jedynie ofiarom reformy edukacji.

ocenił(a) film na 9
3Grosze

Twój odbiór tego filmu nie świadczy najlepiej o tobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones