PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7338}
7,4 2 706
ocen
7,4 10 1 2706
Gandahar
powrót do forum filmu Gandahar

Mam Gandahara !!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Witajcie!!! wiem co czujecie kiedy mówicie o GANDAHARZE!!!ja czuje to samo.ponieważ jestem wielkim fanem tej wspaniałej bajeczki!!
Mam dobra wiadomość!!!Ta bajeczka jest, a mianowicie ja ją mam;-))) serio!! w postaci VHS (polski dubbing) i CD ver. francuska!!
napisy tez mam !!!!
Nie załamujcie sie pozdrawiam trzymajcie sie .

"Za tysiac lat Gandahar zniszczono a mieszkańców zmasakrowano...
przed tysiącem lat Gandahar bedzie uratowany i uniknie tego co nie uniknione..."

użytkownik usunięty

tez mam - jesli ktos chce to walcie na mans0n@interia.pl :)

użytkownik usunięty


Zrobiłem i udostępniłem napisy na www.napisy.org
pozdrawiam!! i zapraszam!!! piter503@poczta.onet.pl

użytkownik usunięty

Stary, uprzedziłeś mnie :)
Tez mam wersje VHS i od jakiegoś czasu miałem zamiar zrobić napisy. No ale już nie musze tego robić, szacuneczek :)

Wielkie dzięki za napisy, pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10

Niema sprawy:-)) ciesze sie ze napisy zrobione przezemnie przydaly sie !!Gandahar to najbardziej ambitna bajka jaka widzialem!!pozdrowka dla wszystkich hej!

użytkownik usunięty

Dołączam się do podziękowań za napisy. Miałem tę cudowną bajkę kiedyś na VHS z wypożyczalni, ale niedawno poszedłem tam i już jej nie mieli. Od dawna poszukiwałem napisów. Wielkie dzięki jeszcze raz. Peace and Respect. Shalom ve'chavod.

użytkownik usunięty

cześć Fajnie że wreszcie trafiłem na kogoś kto jest w posiadaniu tego filmu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja bardzo go lubiłem ale jusz nie mogę go oglądać :( Ale mam prośbę gdybyś mugł mi go przegrać i wysłać za pobraniem za oczywiście drobną opłatą dla cie bie dam ci za kasete i za film na niej jakieś 50 zeta ale ja naprawde chcę obejżeć ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones