PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607562}

Gangster

Lawless
7,4 91 481
ocen
7,4 10 1 91481
7,0 21
ocen krytyków
Gangster
powrót do forum filmu Gangster

Fabuła nawet ciekawa, klimat jak w filmie "Wrogowie Publiczni" z Deppem. Ale to nie wystarczy.
Po pierwsze, naciągana i przerysowana postać grana przez Guy'a Pearce'a, totalnie nierealny
czarny charakter, typowo amerykańsko-hollywoodzki, co dziwi, bo film ponoć na faktach. Po drugie,
fatalna postać (a może gra) grana przez Shia LaBeouf'a. Po trzecie, wiele nierealnych scen np. to z
czego wyszedł Forest :P Ogólnie 6/10 za ciekawy temat, zdjęcia, klimat. Oczko wyżej za świetnego
(!!!) Toma Hardy'ego. Nie spodziewałem się, że jest taki dobry. Minimalna gra, a ile emocji. I Gary
Oldman pokazał klasę, szkoda, że w epizodycznej roli.

ocenił(a) film na 7
ja27

Podpiszę się pod tą oceną.
Faktycznie Pearce wykreował bardziej młodego Hitlera niż agenta na usługach prokuratora.
Gary Oldman pokazał klasę pomimo tego że nie miał na to zbyt wiele czasu.
Zdecydowanie zawiodło mnie zakończenie. Gdyby Forest zamiast postrzelenia, został (na przykład) potrącony samochodem przez Rakesa to może wyglądałoby to bardziej realnie. Niestety reżyser postanowił dać widzowi do zrozumienia że Forest jest niezniszczalny tak jak głosiła legenda.
Ode mnie 7/10 bo pomimo tych niedociągnięć uważam ten film za godny uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones