Filmy Dobry , czarny charakter jest kozacki , szkoda trochę że Gary zagrał tak mało ale nurtuje mnie pewna rzecz . Czy jest możliwe żeby Forrest [Tom Hardy ] przeżył tak długo z poderżniętym gardłem , czy jest to możliwe ??
Zależy od głęgokości cięcia.Powierzchownie przebiegają żyły szyjne.tętnice są umiejscowione głęboko.Przecięcie tchawivy nie skutkuje natychmiastową śmiercią.
A film był oparty na faktach.
Zapomniałem dodać że przebieg ich jest lateralny czyli boczny,gdzie cięcie jest płytkieai nacisk jest najmniejszy.
Po za tym była zima (sypał śnieg) ciało przed zamarznięciem broni się przez "odcięcie" krwi do kończyn na rzecz organów wewnętrznych. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
No na pewno bardziej możliwe niż upadek z 400 m do wody i to z wraz z postrzeleniem ze snajpera [Skyfall] :)