PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781295}
6,5 3 480
ocen
6,5 10 1 3480
Gantz:O
powrót do forum filmu Gantz:O

...już chyba lepiej było by oglądać nie tłumaczoną wersję i "tworzyć" własne ;)
Bo reszta naprawdę OK :)

ocenił(a) film na 5
evilosek

Może dla nas dziwne, bo tan inna kultura panuje. Nie wiem.

ocenił(a) film na 2
evilosek

Nie tylko dialogi były kiepskie. Film był nielogiczny. Aby wrócić do normalnego życia, trzeba było walczyć, a oni ciągle wybierali ucieczkę, bo nie warto ryzykować. W ten sposób nigdy nie wyrwą się z gry. No a już najbardziej irytowało mnie to, że gdy jeden walczył, to reszta zamiast pomagać, jedynie się przyglądała, względnie wrzucała jakieś idiotyczne komentarze. Przecież z założenia to były zespoły, a zachowywali się jak zgraja.

acidity

To nie jest brak logiki w filmie, tylko sobrze pokazany egoizm i głupota ludzi, którzy właśnie najczęściej tak postępują.

goodbarbarian

Aaa, no tak. Ta głębia japońskich produkcji jak zawsze powala :D
I zawsze pozostaje niezauważona dla wszystkich poza fanami gatunku.

acidity

Jestem tego samego zdania.

evilosek

Największe wrażenie zrobiło tło, które wygląda naprawdę nieźle. Całość to tylko taka sieczka z potworami, które swoją droga też nieźle się prezentują. Starano się wprowadzić jakiś element dramatu ale mnie to nie przekonało. Nie wszystko zrozumiałem, może dlatego że nie czytałem mangi (np. co w takim razie oglądał ten dzieciak). Trochę pojawiło się też głupot, i naiwności. Brak poczucia humoru, jakoś też nie polubiłem bohaterów. Moim zdaniem CGI prezentowało się lepiej w Gwardii Królewskiej i Appleseed Alpha.
Można obejrzeć ale raczej na raz.
Moja ocena 3,3/6

ocenił(a) film na 6
evilosek

No, naprawdę, to by super ekstra sieka było, ale jak bohaterowie zaczynali gadać, to się tylko zastanawiałem, czy mam takie beznadziejne tłumaczenie, czy oni tak na serio? Zachowanie i teksty niektórych to przekomiczne są.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones