PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31924}

Garść dynamitu

Giù la testa
7,6 8 359
ocen
7,6 10 1 8359
7,0 5
ocen krytyków
Garść dynamitu
powrót do forum filmu Garść dynamitu

Po trylogii dolara i Pewnego razu na dzikim zachodzie spodziewałem się lepszego filmu.

ocenił(a) film na 7
Iluvatar

Czyli jakiego? Bo Garśc dolarów to być może najlepszy film Leone a na pewno najbarzdeij złożony i refleksyjny. Co ci się w nim nie podoba?

ocenił(a) film na 7
fidelio

upps.. pomylilem się. Chodziło mi oczywsice o Garsc dynamitu, a nie Za garśc dolarów, który uwazam za najsłabszy film Leone. ech te podobienstwo tytułow...

ocenił(a) film na 4
fidelio

widzisz, mamy dokładnie odwrotnie...garsc dynamitu zupelnie nie przypadla mi do gustu mimo ze bardzo cenie leone...za duzo politykowania(chociaz bylo na poziomie jednak) i...czegos mi tu zabraklo po prostu w tym filmie

osobiscie za najlepszy jego film uwazam "za kilka dolarow wiecej", natomiast bardzo zawiodlem sie na "fistful of dynamite"-zbyt mało doskonałego kunsztu sergio leone

ps. chcialbym zwrocic uwage na tytuly, "Fistful of Dynamite" i "Once Upon a Time... the Revolution" w dosyc ciekawy sposob nawiazuja do poprzedniej tworczosci, natomiast "Duck, You Sucker" na pewno zapamietam na długo :)

ocenił(a) film na 4
Orest_Lenczyk

no i jeszcze muzyka-moim zdaniem moriconne (z calym szacunkiem dla tej osoby) zupelnie sie tutaj nie popisal, to "sean, sean" strasznie mnie wkurzalo wrrrr.....

ocenił(a) film na 10
Orest_Lenczyk

Jak ktoś zwaraca uwagę na takie bzdety to może go ten film i zdenerwować. Ja naprzykład zapamiętałam najbardziej ten film Sergio Leone. Być może dlatego, że jako historyk po prostu go rozumiem. Może to chodzi o to. Za dużo polityki i myślenia He He.

ocenił(a) film na 8
ataner1

Moim zdaniem "Dawno temu w Ameryce" jest jeszcze bardziej skomplikowany. "Garści dynamitu" przypada w tej kategorii drugie miejsce wśród dzieł Leone. Ja, mimo że historykiem zawodowo nie jestem, też doceniam refleksje nad rewolucją ukazaną w tym filmie, ale nie tylko ona składa się na jego złożoność.

użytkownik usunięty
Iluvatar

Mógłbym oglądać każdy film Leone do skutku lecz ten i Za Kilka dolarów wiecej najbardziej przypadl mi do gustu. 10/10

użytkownik usunięty
Iluvatar

napisałem do skutku lecz chodziło mi o 'bez końca'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones