PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 973
oceny
5,3 10 1 54973
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2
ocenił(a) film na 1
rabinomik

Spokojnie ;D Poczekamy zobaczymy :)

użytkownik usunięty
Dragit17

mam nadzieję, że będzie dużo lepszy od pierwszej części.

ocenił(a) film na 5
rabinomik

mi sie zwiastun akurat podobal ;)

KysiuS

Zwiastun tez mi się podobał... ale problem w tym że odbyła się prapremiera i film to podobno szambo...

ocenił(a) film na 5
Grievous

http://www.komiksynaekranie.com/2011/12/wczesne-opinie-na-temat-ghost-rider-spir it-of-vengeance/

podobno
Ghost Rider: Spirit of Vengeance bedzie jak punisher war zone słaba fabuła itp

użytkownik usunięty
mrPARADOKS

Też czytałam ten artykuł.Podobno jedynka tego filmu to przy dwójce ''Mroczny rycerz'';)

W sieci zadebiutował drugi trailer, niestety nie zalinkuję bo FW mi blokuje :/

O ile pierwszy trailer mi się podobał tak ten jest już raczej kiepskawy. Chyba może być nawet gorzej niż w przypadku pierwszej części.

Nicolas Cage jest chyba najbardziej chybionym wyborem obsadowym w historii adaptacji komiksów. On na Blaze kompletnie nie pasuje... czekam na jakiś konkretny reboot, najlepiej od samego Marvela.

ocenił(a) film na 3
Grievous

a mnie się podobał zwiastun:)

użytkownik usunięty
Grievous

Zgadzam się, Cage nie leży mi jako Blaze. Kogo byś widział w tej roli zamiast niego, bo ja aktualnie nie mam pomysłu?

Josh Holloway czyli LOSTowy Sawyer.

użytkownik usunięty
Grievous

Może nawet być a ja po namyśle widzę w owej roli Alexandra Skarsgard.

może Sylvester Stallone by się nadał (

użytkownik usunięty
rabinomik

Sly? Nie za stary do tej roli:)?

ocenił(a) film na 4
Grievous

Prapremiera prawie Trzy miesiące przed premierą ? to chyba jakaś ściema....

666wszechmocny666

Czemu? Takie filmy np. na festiwalu w Cannes, są także pokazywane kilka miechów przed ogólnoświatową premierą. Do tego to nie żadne ploty z rękawa babci tylko potwierdzone informacje...

rabinomik

Widziałem dzisiaj ponad 2 minutowy nowy zwiastun GR2 i muszę niestety stwierdzić, że to będzie straszny gniot. Typowe kino klasy B z tanimi ujęciami, błędami technicznymi, tanimi efektami specjalnymi... Mimo, .że 1 część GR była bardzo średnia to dodatkowo dwójka ostro zapowiada się na dużo gorszą... szkoda

raiven

Mimo iż bólem na sercu... trudno się nie zgodzić :/ A ja głupi liczyłem na wreszcie porządnego Ghosty'ego...

ocenił(a) film na 4
rabinomik

Ghost Rider bez Evy Mendes to jest katastrofa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones