PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 974
oceny
5,3 10 1 54974
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

Bardzo słaby.

ocenił(a) film na 3

Nawet nie wiem co napisać. Z komiksowych przygód można było zrobić tak wiele, a twórcy filmu zrobili tak niewiele. Film zrobiony na siłę, nawet bez jakichś większych efektów specjalnych, bez dialogów, które mogłyby sklecić fabułę ( poza kilkoma zabawnymi tekstami ). Film znacznie gorszy od swojego poprzednika, a już "Ghost Rider" nie należał do elity kinematografii. Nic specjalnego.

zai83

ja również rozczarowałam się kontynuacją ghost ridera. pierwsza część byla o niebo lepsza, wiecej sie dzialo i bylo wiadomo o co chodzi. ogladajac ten film co chwile mialam wrazenie ze odbiegam od tematu - brak dobrej fabuly az bije po oczach.. a szkoda bo myslalam ze druga czesc ekranizacji ponownie mnie zaskoczy, ale pozytywnie, tymczasem wyszedl negatyw

ocenił(a) film na 3
zai83

Widzieliście pierwszą walkę? To wyglądało jak by był na jakimś haju i w ogóle jak by mu się walczyć nie chciało. Aż szkoda mi słów co oni w ogóle nakręcili....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones