PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 973
oceny
5,3 10 1 54973
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

Jakim cudem ten film był zapowiadany w gazetce promocyjnej biedronki skoro dystrybutor go nie
wydał. A patrząc po ocenie i recenzjach to myśle że długo się nie pojawi.

ocenił(a) film na 6
Mateo_SF

ale jako dvd ?

jacek123

Tak.

ocenił(a) film na 6
Mateo_SF

a kiedy ?

jacek123

Było chyba w gazetce zapowiedź że będzie ale nawet na DVD premiery PL nie było. Podejrzewam ze nie prędko będzie bo ponoć słabe to.

ocenił(a) film na 1
Mateo_SF

Slabe to jest lagodne okreslenie :), to jest totalna porazka, nawet do 1:)

użytkownik usunięty
spietrek

Na jeden to są ohydne gnioty a Ghost Rider 2 jest fajnym filmem klasy B z bardzo dobrym Cagem. Gdzie temu filmowi do największych gniotów?

ocenił(a) film na 1

Moze dalej ogladaj swojego ulubionego Kaczora Dogdersa

użytkownik usunięty
spietrek

Krytykowanie czyjegoś gustu jest na poziomie poniżej dna, i jest równocześnie znakiem, że oponent nie ma żadnych argumentów na obronę swojego zdania.

ocenił(a) film na 1

W innym poscie juz argumentowalem, Ty tylko z postu na post skaczesz i trollisz jaki to fajny film nie podajac zadnego argumentu.

użytkownik usunięty
spietrek

Nie mogę być wszędzie, i nie mogę pamiętać wszystkich. To ty trolujesz skoro sięgasz do takich żałosnych zagrywek jak ocenianie kogoś po ocenionych filmach (jakby na moim koncie nie było dobrych pozycji) i wyzywania od trolli. Faktycznie nie ma co tu dyskutować z kimś twojego pokroju, i już nie obchodzi mnie czy jesteś trollem, wyzywki zachowaj dla kolegów twojego pokroju a dyskusje zostaw bardziej opanowym ludziom - szczerze :)

ocenił(a) film na 1

To jest Twoj argument na obrone GR2?. Moje szczere gratulacje

użytkownik usunięty
spietrek

Ale właściwie o czym mam z tobą dyskutować? Pewne myśli odnośnie filmu zapodaję a z twojej strony dostaję totalne odskocznie od tematu pod postacią dziecinnego naśmiewania się z moich filmów i wyżywania się. Jak to się ma do tematu? Ty naprawdę musisz mieć problemy w kontaktach z ludźmi. Podyskutować to se możemy, ale za 10 lat jak podrośniesz i życie da ci na tyle w pysk, że nauczysz się szacunku do innych :)

ocenił(a) film na 1

Hahaha problemy to Ty musisz miec i to jakies neurologiczne, a co do dorastania, to jak wyrosniesz z dzieciencych kreskowek i bedziesz mial tyle lat co ja, co pewnie widzac po Twym zachowaniu nastapi za jakies 25 lat, wtedy mozemy porozmawiac. A narazie siedz w gimnazjum i pilnie sie ucz :)

P.S. Do Twojej uwagi bo pewnie nie zauwazyles ale zadnej mysli odnosnie filmu nie podales, placzesz tylko jaki jestes niesczesliwy ze Cie obrazam, co nie malo miejsca :) Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

I nie pisz mi tu więcej bo ja tu mam poważny dylemat jaki film sobie obejrzeć, a trollowanie zostaw innym, lepszym prowokatorom :)

Na przyszłość trzymaj się tematu zamiast z niego zbaczać.

ocenił(a) film na 1

I jeszcze jedno na zakonczenie. Pysk to ma pies i ty gimbusie.

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones