PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
2011
5,3 56 tys. ocen
5,3 10 1 55543
4,1 21 krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

Jak można spaprać film o tak świetnym bohaterze?? Teraz mam 23 lata i troszkę wyrosłem z komiksów. Pamiętam z dzieciństwa, że zawsze lubiłem czytać komiksy o Punisherze i Ghost Riderze właśnie. Podobały mi się te postaci, ponieważ były niezwykle mroczne i bardzo brutalnie rozprawiały się ze swoimi wrogami. O ile filmy o Punisherze były wcale nie najgorsze (chociaż w jedynce było za mało Punishera w Punisherze, film był nudny, a Frank Castle zdecydowanie za mało brutalny. Dlatego oceniłem go na 5), pierwszy Ghost Rider średni o tyle druga część przygód "kościotrupa z plonącą czaszką" jest już fatalna.

Film jest nakręcony w naprawdę bardzo dziwnym stylu. Do tego głupawa wręcz fabuła i nuda wiejąca z ekranu sprawiają, że już po 30 minutach chiałem wyłączyć to gówno. Żaden z poprzednich filmów Marvela aż tak mnie nie wynudził i nie frustrował. Masakra.
Nie wiem, co chcieli pokazać twórcy tego gniota, ale im się zupełnie nie udało. Zdecydowanie nie polecam. ŻENADA!!!!

ocenił(a) film na 6
teksas55

1 cześć filmu znakomita ale drugą kompletnie zepsuli żal .

FanHouse

Popieram to kiszka na 102 pierwsza cze,sc jest supi nawet mam jeszcze cd no ale ta druga Hmmm mocno sie, zawiodlem
a tak wlasciwie to te efekty powinny byc w cze,sci 1 bo ta druga spalooooona

ocenił(a) film na 8
teksas55

A mnie się tam podoba :D Jedynka opowiadała o narodzinach Ghost Ridera, co do Drugiej części byłem dość sceptycznie nastawiony, myślałem pewnie odgrzewany kotlet a zaskoczyłem się pozytywnie. Reżyser chciał przedstawić Ghost Ridera jako bardziej mrocznego i wyszło mu naprawdę nieźle. Ta adaptacja komiksu zdecydowanie przypadła mi do gustu, zwłaszcza jako fanowi zarówno Mangi i komiksów Marvela. Takie moje zdanie.

UzumakiNaruto

To fakt. Szkoda tylko że 90% filmu było przegadanego. Tu bohaterowie gadali o wszystkim i o niczym. Żadnego sensu, spójnej, logicznej fabuły. Praktycznie nic co można byłoby nazwać pozytywem. No może wygląd Ghost Ridera. Wyglądał niesamowicie "realistycznie". Dym unąszący się nad bohaterem, bąble na kurtce pojawiające się pod wpływem ciepła. Fajna sprawa. Ale tyo wszystko. Cała reszta spieprzona równo. Szkoda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem