PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 973
oceny
5,3 10 1 54973
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

Cage :(

ocenił(a) film na 5

Cage tu nie pasuje ;( Myślą że sławne nazwisko przyciągnie widzów .Błąd . Pójde di kina
tylko po to bo lubie postać Ridera :)

ocenił(a) film na 5
MrSeba

hmm a wiesz dlaczego lubią postać Ridera?? Ja bym tak wnioskował że lubią tą postać bo Cage zagrał ją w pierwszej części filmu, tak tylko mówię, ale skoro tobie nie pasuje osoba która zagrała postać którą ludzie lubią, to szczerze nie rozumiem Cię lekko :)

yuoshi7

ja tam np. lubię postać Ridera przez komiksy, a nie przez poprzedni film ani tym bardziej przez grę Cage...

ocenił(a) film na 5
Tomay1987

Owszem ale mi rozchodzi się o to że dziwnie by było jakby kogoś innego zabrali do tej roli :) Skoro wystąpił w pierwszej część.

ocenił(a) film na 5
Tomay1987

Owszem ale mi rozchodzi się o to że dziwnie by było jakby kogoś innego zabrali do tej roli :) Skoro wystąpił w pierwszej część.

ocenił(a) film na 5
Tomay1987

Owszem ale mi rozchodzi się o to że dziwnie by było jakby kogoś innego zabrali do tej roli :) Skoro wystąpił w pierwszej część.

ocenił(a) film na 2
yuoshi7

Gdyby nie robili kontynuacji, a remake albo nowy film to by nie było dziwne i moim zdaniem nawet lepsze. A z drugiej strony, Batmana też grało kilka osób, Hulka czy Supermana też.

MrSeba

Nie macie takiego wrażenia, że Cage na każdym filmowym plakacie wychodzi beznadziejnie?... ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones