PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 972
oceny
5,3 10 1 54972
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

czemu Nicolas w takich gównach gra od kilku sezonów ? typowo na kasę leci, mało ma czy jak ?

maximus_

Tak, nie od dziś wiadomo że Nicolas ma bardzo dużo nieuregulowanych podatków u amerykańskiego rządu. :)

AndNowWeKiss

oj to jak wesley snipes :) ciekawe czy juz siedzi :D

maximus_

oglądałeś że wiesz że gówno?

scottpilgrim

trochę głupie pytanie skoro premiera za rok.Może 1 część mu się nie spodobała i od razu wystawia ocenę 2? Mi osobiście się 1 podobała i czekam na sequel.Pozdrawiam

RastaaaMan

bo to był sarkazm...

ocenił(a) film na 5
maximus_

Czemu jego role z ostanich kilku lat nie są takie złe wcałe ghost rider był niezły

maximus_

osobiście uważam, że ghost rider jest świetnym filmem i wydaje mi się, że wielu osobom się podobał...

użytkownik usunięty
kinyaa

A ja zgadzam się z @kinyaa
Ghost Rider nie był zły :P A nawet, spodobał mi się :P
czekam więc na 2 :}

również czekam na 2, chociaż często gęsto jest tak, że 2 są gorsze od 1, mam nadzieje, że nie dotyczy to Ghost Ridera :)

ocenił(a) film na 3
kinyaa

Otóż pierwsza ekranizacja Ghost Rider-a okazała się słabizną czytałem komiksy klimat w nich był brutalny i mroczny nie taki cukierkowy jak w filmie ............ co do Spirit of Vengeance poczekamy zobaczymy co im z tego wyjdzie.

kadim21

są już takie plakaty ale tylko widać rękę ghosta i plakaty czachy ale takie retro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones