PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 973
oceny
5,3 10 1 54973
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

Mija dokładnie rok a premiery w Polsce na DVD jak nie było tak nie ma. Chciałbym, żeby ktoś
poniósł za to odpowiedzialność, no ale czego ja oczekuje, przecież to jest Polska.

ocenił(a) film na 3
Karolexification

Ja tego nie żałuję jakoś...Film był okropny...więc nie dziwi mnie czemu nie ma go na DVD...

ocenił(a) film na 7
Karolexification

Film wcale nie był okropny nie rozumiem co wam sie w 2 części nie podoba że co że Ghost Rider ma normalny motocykl a nie jakąś kościaną latryne :P i że sika ogniem ma zwęgloną czaszke i jest bardziej mroczny :P mi film bardzo sie podobał wielka szkoda ze nie ma filmu na DvD w Polsce ale jak mówisz Polska to Polska :P

ocenił(a) film na 7
Michal646464

Osobiście nic do filmu nie mam. Najgorsze jest to, że online jest we wstrętnej jakości, natomiast jeśli chcemy mieć to na DVD to ściągamy z USA film. W sumie nie widze w tym nic złego, ale dla mnie to jest chore, że nikt nie chce tego filmu wydać. Było tak już w ogóle z jakimś filmem?

ocenił(a) film na 7
Karolexification

Heh na pewno jakiś film miał już taki przypadek :3 ale nie znam tytułu :P heh ściągnąć film z USA nie wiem czy to takie proste nigdy nie ściągałem :D

ocenił(a) film na 7
Michal646464

Na allergo jak patrzyłem ostatnio to jeszcze łącznie z przesyłką można było kupić na DVD za 70 zł. Jak patrze ostatnio to jest tylko na Blu-Ray. No ludzie!

Michal646464

Mi się nie podoba to (tak jak całej reszcie Polski) :
1. Taki motocykl jaki był w pierwszej części był też w komiksie, na którym powinien opierać się film, a reżyserzy wzięli historię z powietrza.
2. Czaszka jest spalona i zwęglona... często w filmie to wygląda tak jakby jechał jakiś koleś z palącym się kawałkiem zwęglonego drewna a nie z płonącą czaszką Ghost Ridera.
3. Ghost Rider nie ma wyglądać mrocznie jak potwór z koszmarów tylko jak Rider
4. Reżyserzy w ogóle nie zajrzeli po pomoc do komiksu. Chodzi o to, że akcja dzieje się gdzieś w eurpie, Wrogowie są wzięci z powietrza (wymyśleni przez reżyserów), Rider zachowuje się jak psychopata dławiący się śmiechem. W komiksie jest tak: wszystko się dzieje w NY, wrogiowie są przemyślani, a GR jest poważny (w przeciwieństwie do 2-ki) i się nie dławi śmiechem.
5. W filmie nazywa się Ray Karrigan... to nie jest wróg GR. Ten koleś był tylko wzorowany na jednym z jego wrogów (Blackout). W komiksie Blackout był wampirem, kiedy się pojawiał każde światło w najbliższym otoczeniu gasło np. w pokoju/domu. W filmie nie jest wampirem, a gasi tylko światło słoneczne co jest bez sensu bo słońca nie da się zgasić -.-
6. GR 1 = Mefistofeles........ GR 2= Roark (wtf?)
To było tylko 6 powodów dlaczego GR2 to kupa ;p

ocenił(a) film na 10
Karolexification

Po co ci na dvd w polsce? Skoro z neta możesz ściągnąć wersję w super jakości o rozdzielczości np 1280 x 536 Dźwięk ac 3 z Lektorem PL.
Możesz pobrać i nagrać na płytę i będziesz miał DVD :D

ocenił(a) film na 7
GhostRider2

Zamias lektora wolałbym pl suby, ale sprawdzałem i szczerze powiedziawszy nigdzie nie ma w perfekto jakości, także niczego nie ściągam.

ocenił(a) film na 10
Karolexification

Jak nie ma jak jest. Ja z c.....j pobrałem prawie 4 gb jakość świetna.

ocenił(a) film na 10
Karolexification

Na c.....uj jest dużo wersji tego filmu i z napisami i lektorem jakości też świetne wystarczy poszukać. Nic trudnego. W opisie filmu pisze jaką ma rozdzielczość itd.

ocenił(a) film na 4
GhostRider2

Super jakość 1280x536? Bitch please...

ocenił(a) film na 10
k0d1

A co nie super jakość>? na laptopie się świetnie ogląda.

ocenił(a) film na 3
Karolexification

Ten film jest tak słaby, że szkoda wydawać na to kasy. Zniszczyli Ghost Riadera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones