PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 973
oceny
5,3 10 1 54973
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

O ile jedynka dawała radę i bawiłem się przy niej nieźle, o tyle dwójka to mój największy zawód.
Twórcy chcieli połączyć film akcji z komedią. Raz, że zrobili to nieudolnie, a dwa... nosz ku*wa
przecież to Ghost Rider! Jeden z najbardziej mrocznych komiksów Marvela z wrzuconymi żartami o
sikaniu ogniem. Realy? 1/10 i tylko dlatego, że niższej oceny na FW nie ma.

ocenił(a) film na 5
krol_kartofli

zachęciłeś mnie do ściągnięcia komiksu

użytkownik usunięty
krol_kartofli

Lubie pierwsza częsc Ghost Ridera nie jest to zły film, nie nudziłam się na nim był dobry, ale w drugiej części aktorstwo(nie mam na mysli Cage'a ) strasznie amatorskie a efekty zrobione za parę groszy i reżyseria beznadziejna.Ale skoro za reżyserie bierze się facet od ,,Adrenaliny'' to efekt jest taki jaki jest.

ocenił(a) film na 7

Wybacz, ale efekty nie były złe, a ten facet od Adrenaliny też spisał się świetnie...

Moim zdaniem obie części są świetne :)

krol_kartofli

Obejrzyj SkarLans to będziesz uważał Ghost Ridera 2 za arcydzieło :)

ocenił(a) film na 5
krol_kartofli

Mimo wszystko trzeba przyznać, że ta scena z maszyną budowlaną była epicka.

ocenił(a) film na 2
krol_kartofli

Moim zdaniem najlepiej ten film podsumowuje scena, w której GR dostaje pocisk i zaczyna się przez kilka sec kręcić w powietrzu [poziomo]. Większego debilizmu nie widziałem w żadnym zagranicznym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones