PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 974
oceny
5,3 10 1 54974
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

Niestety - gniot

ocenił(a) film na 3

Pierwsza czesc byla o niebo lepsza. Choc uwielbiam Cagea i SF to i tak sie zawiodlem.
Film jest plytki i z malym budzetem i slaba gra aktorska. Wszystko jest krececone gdzies w
Rumuni czy na Wegrzech. Jest szaro, smetnie i bez akcji.
Gdyby nie efekty przemiany Johnego w Jezdca to dalbym 1.
Takie filmy mogly sie podobac pod koniec lat 80 ale teraz.... zero pomyslu i fatalne
wykonanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
darek_74

film jest żenujący, zaprzecza jedynce, gniot to dobre określenie

ocenił(a) film na 5
darek_74

Bardzo się zawiodłem i po Trailerach nie spodziewałem się, że będzie gorszy od jedynki, a tu niespodzianka.
Ale i tak dałem 5 ze względu na koparkę ;)

ocenił(a) film na 7
darek_74

Gniotem bym tego nie nazwał chociaż po trailerze spodziewałem się czegoś innego. Pierwsza część lepsza ale i tą da się obejrzeć. Jednak cały czas miałem wrażenie, że rezyser nie oglądał pierwszej części...

użytkownik usunięty
szaleniec16

powinno być tę, a nie 'tą', skoro już tak poprawiasz kogoś na forach ;)

darek_74

Dałem ***.
Zbyt dużo dymu z tego ognia szło. Tak jakby efekty były kręcone...w domu.
Nie wiem, czy Nicolas Cage tylko przez przypadek zagrał dobrze tych kilka filmów w swojej karierze?
Film jak i fabuła naciągane. Nawet zapomniany Lambert się znalazł. To jakiś film dla upadłych emerytów?
Na trailery już nie zwracam uwagi. Owszem obejrzę, ale nie wnioskuję na podstawie trailera jaki będzie film.
Zbyt wiele razy się naciąłem na tym, że najlepsze sceny były tylko tam, a sam film ciągnął się jak flaki.

Jeżeli ktoś oczekuje nawiązania do jedynki, to niech nawet nie ogląda.
Efekty jak w jedynce... też niech nie ogląda.
Jeżeli się naprawdę nudzisz, chcesz trochę pośmiać z filmu i zobaczyć jak wygląda wytatuowany na twarzy Lambert, to zapraszam :-)

Szkoda mi było czasu, bo mogłem zobaczyć coś co mi się zajebiście podoba, a już kilka razy widziałem.

ocenił(a) film na 3
darek_74

Po 20 minutach zacząłem zadawać sobie pytanie "Czy ty nie masz czegoś lepszego do roboty?!". Słabiutko...
-Carrigan po przemianie wyglądał żałośnie!
-kolejny motyw z synem diabła...
rzygam bleeee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones