PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 973
oceny
5,3 10 1 54973
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

Według mnie Nicolas Cage nie pasuje do roli Ghost Ridera , pierwsza część nie była zła
lecz nie była też rewelacyjna , po obejrzeniu trailer'a wydaje mi się że za dużo tu projekcji
komputerowej , co sprawia że film jest mniej " realny " . Mam nadzieje że film okaże się
lepszy od części pierwszej ( nikłe szanse ) albo chociaż tylko od trailera'a :) , lecz jaki nie
będzie na pewno obejrzę .

ocenił(a) film na 2
grig_greg

Kurde, a ja myślałem, że film o motocykliście z płonącą czaszką będzie realistyczny, znowu się zawiodę :P
Od jedynki nie będzie ciężko być lepszym filmem, bo jedynka była do dupy. Być gorszym, to będzie sztuka, której mam nadzieję nie zobaczę.

Necroalkoterrorist

wiem wiem płonący motocyklista mija się zupełnie z rzeczywistością lecz chodziło mi o przedstawiony świat w filmie ;p

grig_greg

co prawda to prawda 1 była poprostu przedobrzona efektami komputerowymi miejmy nadzieję że 2 będzie lepsza i będzie wydawało się to bardziej "realne" .

ocenił(a) film na 4
Wilku0904

Gdzie w jedynce były efekty komputerowe? Tak sztucznej i kiepskiej animacji ognia/czaszki nie widziałem od lat '90.
Liczę, że dwójka będzie chociaż znośna, a najbardziej chciałbym się mile rozczarować. Popracowali nad efektami i to już plus ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones